[pošta]             Sokkia představuje inovované totální stanice POWERSET


    Sokkia s.r.o. s potěšením představuje inovovanou řadu totálních stanic POWERSET 1010, 2010, 3010, 4010.

   Oblíbené totální stanice Powerset s moderním designem, velkým 8 řádkovým displejem, plnou alfanumerickou klávesnicí a dalšími přednostmi nyní přichází s dalším vylepšením. Především je to zvětšení vnitřní paměti ze 128 Kb RAM na 512 Kb RAM. To Vám umožní uložit do vnitřní paměti stroje až 5 000 měřených bodů nebo souřadnic. Stále také zůstává ve výbavě osvědčená paměťová karta o velikosti 128 Kb, která je odolná proti všem povětrnostním vlivům. Specifikace úhlové přesnosti a vlastnosti dálkoměru zůstávají u inovované řady zachovány. Znamená to tedy, že úhlová přesnost totálních stanic Powerset se pohybuje od 2cc do 15cc a dálkoměr má u všech typů přesnost ±(2 mm + 2 ppm).
   U nové řady totálních stanic jistě oceníte rychlejší měření ve všech režimech. Hrubé měření tak lze uskutečnit za 0,9 vteřiny a přesné za 2,0 vteřiny.
   Nový software verze 4.26 přináší řadu vylepšení především v jednodušší obsluze a snadnou instalací z Vašeho počítače. V základní verzi tak máte k dispozici úlohy jako protínání zpět, vytyčení přímky, výpočet ploch, průsečíky, inverzní výpočet, měření příčných řezů. Ve verzi Expert pak najdete další úlohy jako měření fasád budov, vyrovnání polygonového pořadu, transformace, měřická přímka, vytyčení oblouku a další úlohy spojené s vytyčením silnice.

   Na závěr dobrá zpráva pro všechny budoucí majitele totálních stanic Powerset. Cena zůstává přes řadu vylepšení stále stejná.

Pro další informace prosíme kontaktujte:
SOKKIA s.r.o.
Škroupovo nám. 1255/9
130 00 Praha 3
tel.: 02/627 37 15, fax: 02/627 38 95
email: sokkia@icom.cz

Reklamni článek firmy


Z časopisu Zeměměřič č. 3/99         [GIS]     [Víme - víte]     [Geodezie]     [Server]