[Home Page]

Objednávky publikací na Webu Zeměměřiče

Počátkem října byla na serveru Zememeric.cz zprovozněna další služba pro naše čtenáře využívající možnosti internetu. Tato novinka umožňuje objednávky přes elektronický formulář na adrese www.zememeric.cz/objednavka.

Po vyplnění formuláře a zaškrtnutí i několika publikací s různým počtem kusů obdrží objednavatel od našeho robota kontrolní email s jím vyplněnou objednávkou. Vrácením tohoto emailu zpět do naší redakce dojde k potvrzení objednávky, která se začne vyřizovat.

První zkušenosti s touto službou jsou kladné a jen zřídka nedojde k potvrzení objednávky zpětným kontrolním emailem a nastává individuální »ruční« dotazování a korespondence redakce s objednavatelem. Zkušenosti s knihou nabízenou přes časopis Zeměměřič i Web jsou takové, že kromě katastrálních úřadů, které obecně nemají ani na poštovné a takto by mohly šetřit (ale nešetří) a některých větších firem, které asi zase potřebují ze setrvačnosti klasickou objednávku, jsou všechny objednávky vedeny přes internet.

Mezi nabízenými publikacemi naleznete:
Geoinformační terminologie pro geodety a kartografy (100 Kč )
Pozemky a právo (340 Kč )
250 století zeměměřictví (73,50 Kč)
Hlavní programové nástroje pro tvorbu digitálních map s využitím systému MicroStation (290 Kč , pro studenty 220 Kč)
Zeměměřič, ročník 9/2002, (189 Kč)
Zeměměřič, ročník 10/2003, (378 Kč)
CD ROM Zeměměřictví a katastr II až III.

Nejžhavější novinkou, kterou lze objednat i přes rozhraní www.zememeric.cz/objednavka, je CD-ROM 10 ročníků časopisu Zeměměřič.

(red)

vyvěšeno: 18.03.2004
ID článku: 1162
další informace: www.zememeric.cz/objednavka


Z časopisu Zeměměřič č. 03-11
[Server] RůznéPřečtěte si [Pošta]