[Home Page]

Kvalitní transformace pro vaše GPS - Transform v 4.00

WGS - JTSK transformace

Transform je certifikovaný software pro převod vašich naměřených WGS-84 (ETRS89) souřadnic do systému S-JTSK a obráceně. Jedná se o plně Windows aplikaci, využívající transformační algoritmy a postupy Prof. Jana Kosteleckého včetně Jungovy dotransformace. Hlavní předností je transformace určená pomocí vybraných bodů z databáze identických bodů a jejich kontrola v mapovém zobrazení. Navíc je možné tento program a jeho databázi využívat pro archivaci vašich naměřených bodů a usnadnit si dohledání všech protokolů, které vám během zpracování vzniknou.

Transform v 4.00

Řešení pro všechny výrobce GPS přístrojů

Transform od GEODETICKÉHO CENTRA je univerzální program, kterým je možné transformovat WGS-84 souřadnice z různých protokolů, všech výrobců GPS techniky (ASHTEH, THALES, SOKKIA, TOPCON, LEICA, …) do systému S-JTSK. Navíc obsahuje makra pro Word či jiné textové editory, kterými převede váš anglický protokol do češtiny. Součástí je také standardizovaná technická zpráva, která byla vypracována na základě požadavků ZÚ. Různé výstupy včetně tvaru *.wpt pro nahrání souřadnic do vašeho přijímače pro vytyčení, vám také usnadní práci s GPS. I jeho další podpůrné funkce zjednodušují a zpřehledňují transformace. Grafický náhled

Jednoduchost a spolehlivost

Jednoduchost a spolehlivost kompletního systému Transform je dána dlouhodobým vývojem tohoto produktu. Kontroly, které jsou do systému zabudovány vás upozorní na všechny nestandardní operace. Do Transformu je také zahrnut model kvazigeoidu, který zpřesňuje výškovou složku. Zkuste si DEMO verzi, kterou si stáhněte na našem webu, a přesvědčte se o kvalitách tohoto programu, který v plné verzi dostanete za cenu 9 900 Kč bez DPH.

Aleš Rucký,
Aleš Vavřička,
Jan Tesař

vyvěšeno: 13.04.2004
poslední aktualizace: 14.04.2004
ID článku: 1279


Z časopisu Zeměměřič č. 04-04
[Server] GeodézieSoftware [Pošta]