[Home Page]

Pražští geodeti křtili ve Futuru.

Jako každoročně se sešli studenti a pedagogové oboru geodézie a kartografie Fakulty stavební ČVUT v Praze na setkání, již několik let známém pod názvem G++, jehož smyslem je přivítat studenty 1. ročníku oboru v řadách geodetů. Tentokráte pořadatelé změnili místo konání a tak se tedy účastníci dne 6.dubna 2004 sešli ve smíchovském Futurum music baru na Praze 5.
Akci zahájila kapela Saláti. Tradičně přišel i kouzelník doc. ing. Miloslav Hampacher, CSc. Pak následovaly soutěže mezi ročníky, od seriózních jako je například stavění stroje až po oblíbenou pivní štafetu. Další část večera doprovázela kapela Zrakawadu, která sklidila zasloužené ovace. Nechyběla ani bohatá tombola, ve které si šťastní výherci odnášeli i předplatné časopisů Zeměměřič a GEOinformace, či grafický software MicroStation. Hlavní cenou pak byl týdenní pobyt v rekreačním středisku Krupá ve Starém Městě pod Sněžníkem. Díky patřím především: Gefos, Gepro, Grid, HSI, rekreačnímu středisku Krupá a redakci našich oborových časopisů Zeměměřič a GEOinformace.

Při vyhodnocení meziročníkových soutěží si odnesl palmu vítězství 4. ročník. Zlatým hřebem večera bylo křtění studentů prvního ročníku, které provedla ing. Jana Kuklíková, ročníkový pedagog. Samozřejmým pokračováním slavnostních chvil byla pak několikahodinová volná zábava, provázená reprodukovanou hudbou. Akce proběhla hladce, ke spokojenosti všech přítomných, včetně pořadatelů. Účastníci si zajisté odnášeli řadu příjemných či zajímavých dojmů a studenti prvého ročníku pak i křestní list.
Závěrem bych chtěl poděkovat sponzorům a všem těm, kteří se podíleli na organizaci a vyslovit přesvědčení, že se podobná akce v roce 2005 povede našim nástupcům stejně, nebo ještě lépe.
Fota z akce naleznete na: gplus.aktualne.cz, www.gapa.wz.cz

Za organizátory Jaroslav Holý, 5.ročník

vyvěšeno: 23.04.2004
ID článku: 1292
další informace:gplus.aktualne.cz
www.gapa.wz.cz


Z časopisu Zeměměřič č. 04-04
[Server] ŠkolstvíZ domova [Pošta]