[Home Page]

STUDENT GIS PROJEKT podruhé

2. ročník studentské soutěže „STUDENT GIS PROJEKT“ je již v plném proudu a můžeme se těšit na podzimní v pořadí již druhou studentskou konferenci GIS firem ESRI a Leica Geosystems v České republice.

Všichni, kteří měli zájem se do soutěže přihlásit, tak mohli učinit do 2. 4. 2004. K tomuto dni obdržela společnost Arcdata Praha celkem 37 přihlášek od studentů z celkem 14 vysokých škol. Studenti mají nyní prostor a čas do 24. 9. 2004, aby své práce zpracovali a odevzdali. Odevzdané práce si pak předběžně prostuduje odborná porota a vybraní studenti budou mít možnost přednést výsledky svých prací 3. listopadu v Kongresovém sále Masarykovy koleje v Praze – Dejvicích na 2. studentské konferenci. Výsledky prací studentů budou představeny stejně jako v minulém roce formou přednášky, po níž budou následovat dotazy odborné poroty a diskuse, a současně formou posteru.

Zájemce o účast na studentské konferenci bychom rádi informovali, že přihlašování na studentskou konferenci již začalo (v červnu). Další informace o studentské konferenci najdete na webové stránce www.arcdata.cz nebo Vám je ráda poskytne Ing. Miluše Valentová (mvalentova@arcdata.cz), organizátorka konference. Těšíme se na setkání s Vámi.

Časopis GEOinformace je mediálním partnerem této studentské akce.

Miluše Dolanská, ARCDATA PRAHA

vyvěšeno: 02.07.2004
poslední aktualizace: 16.07.2004
ID článku: 1365
další informace: www.arcdata.cz/akce/student-gis-projekt-2

Tento příspěvek zde zveřejnil přispěvovatel Miluše Dolanská, ARCDATA PRAHA a nemusí vyjadřovat názory a stanoviska redakce


Z časopisu Zeměměřič č. 04-08+09
[Server]
GIS
Software Školství
Z domova
[Pošta]