[Home Page]

40. GEODESIA RALLYE ČR

Mediální partner akce, časopis Zeměměřič, zve kolegy zeměměřiče a geoinformatiky k účasti na jubilejním mezinárodním setkání motoristů - 40. GEODESIA RALLYE ČR, které se letos opět ujala skvělá geodetická firma GEOS Litoměřice (www.geos.cz) a Občanské sdružení Viva Geodesia.

Akce se uskuteční v okolí Litoměřic v sobotu 9. října 2004. Přihlásit na rallye se můžete pomocí přihlášky na www.zememeric.cz/rallye/PRIHLAS40.doc, kterou odešlete na adresu janovsky@geos.cz do 25. září.

Časopis Zeměměřič pro nové účastníky již v minulých letech připravil cvičnou etapu, kterou si zájemci mohou "projet" na mapě nebo přímo v terénu v okolí Prahy. Některé texty o této slavné zeměměřické rallye naleznete na www.zememeric.cz/rallye/

I když se rallye tváří jako mistrovství republiky či Český pohár v OAS, pořád se klade největší důraz na pohodu jízdy v krásné podzimní krajině Zahrady Čech s průměrnou rychlostí etap kolem 40 km/hodinu, ale se spoustou úkolů vyžadujících smysl pro orientaci, pořádek v kabině a spolupráci posádky.

Rallye je tak slavná, že loni během závěrečného slavnostního večera hlídkovala před restaurací Koliba na Výstavišti motohlídka Policie ČR a hledala připité účastníky. Po dvou hodinách marného úsilí se "Kryštofové" vrátili na stanici se slovy: "Geodeti vždycky chlastali jak duha, ale za volantem asi okamžitě vystřízliví..."

redakce

vyvěšeno: 07.09.2004
ID článku: 1437
další informace:www.geos.cz
www.zememeric.cz/rallye/
www.zememeric.cz/rallye/PROP40.doc
www.zememeric.cz/rallye/
www.zememeric.cz/rallye/PRIHLAS40.doc
www.zememeric.cz/clanek.php?zaznam=1076


Z časopisu Zeměměřič č. 04-08+09
[Server] RůznéZ domova [Pošta]