[Home Page]

Bezplatná nabídka Bentley PowerDraft pro školy a studenty

Společnost Bentley Systems oznámila, že poskytne všem studentům a pracovníkům pracujícím v oblasti školství zdarma software Bentley PowerDraft (dříve MicroStation PowerDraft). Tato nabídka, která je dalším dokladem o jedinečném přístupu k uživatelům společnosti Bentley, pomůže učilištím, středním školám, vysokým a odborným školám překonat problém zachování aktualizovaných verzí technického vybavení a lépe připravit studenty pro jejich další profesní život.

Bentley PowerDraft, jehož ceníková cena činí bez mála 50 000 Kč, je aplikace na profesionální úrovni, která se používá pro vytváření návrhů a kreslení detailů. Je vybaven snadno ovladatelným grafickým uživatelským rozhraním, intuitivnými postupy prohlížení a inovativní řadou nástrojů, které se prosadily v průmyslu.

Součástí software poskytovaného zdarma je komplexní průvodce, který umožňuje provádět cvičení po jednotlivých krocích, aby se studenti seznámili se systémem Bentley PowerDraft a se základními systémy CAD. Navíc je zde výukový průvodce s plány hodin pro uvedení do CAD, základního projektování a komparativního CAD.

Bezplatnou kopii Bentley PowerDraft nebo více informací si můžete stáhnout na adrese www.bentley.com/academic. (Na přípravě české verze se pracuje.)

Bentley Systems

vyvěšeno: 28.02.2005
ID článku: 1602


Z časopisu Zeměměřič č. 05-03
[Server] Software [Pošta]