[Home Page]

Kolmanova diskotéka: CD 7 – Seminář KN v právní a technické praxi X, 2. 12. 2004, Třebíč

Spolek zeměměřičů Brno, Český svaz geodetů a kartografů a Vysoké učení technické v Brně za partnerství časopisu Zeměměřič pořádá množství vzdělávacích akcí, které jsou zvukově, fotograficky i textově zachyceny na datových CD-ROMech. Zvukový formát WAV je přehratelný prakticky na každém počítači vybaveném operačním systémem Windows, interním přehrávačem Windows Media Player, zvukovou kartou a reproduktory. Některé záznamy jsou i ve formátu MP3. Textové referáty jsou ve formátu PDF. Každý CD-ROM je doplněn obrazovou fotogalerií z akce.

Podobně jako tradiční jarní třebíčské semináře o pozemkových úpravách, tak i jejich podzimní dvojče – seminář Katastr nemovitostí v právní a technické praxi – úspěšně završil první desítku svých dějství. Bohužel poprvé v maratónu třebíčských seminářů chyběl jejich zakladatel, neúnavný organizátor a duchovní otec – v létě zesnulý ing. Jaroslav Kolman.

Objednejte si zvukové CD-ROMy z odborných akcí

Na adrese http://www.zememeric.cz/objednavka/ si můžete objednat také datové záznamy z nedávných seminářů v Brně a Třebíči. Kombinace zvukového záznamu s fotografiemi a texty přednášek dává ucelenou představu o akci. CD-ROM nemůže nikdy nahradit osobní účast, ale třeba vám umožní osvěžit si, co jste si na akci nestihli zapsat. Show, která ze svých vystoupení tradičně dělají JUDr. Fiala a ing. Nedvídek, vám může být i příjemným oživením cesty při poslechu v autě.

V Kolmanově diskotéce zatím vyšlo:

Každý CD-ROM obdržíte za 200 Kč + DPH + poštovné, pouze za CD-ROM 40. GID Brno zaplatíte 500 Kč + DPH + poštovné. Objednávat můžete prostřednictvím internetu nebo písemně v redakci časopisu Zeměměřič, Ostrovského 3, 150 00 Praha 5, případně telefonem či faxem na čísle 251 565 572.

redakce

vyvěšeno: 23.06.2005
ID článku: 1736


Z časopisu Zeměměřič č. 05-06+07
[Server] Různé [Pošta]