[Home Page]

Intergraph oznámil, že Preetha Pulusani odchází

Intergraph oznámil, že Preetha Pulusani, prezidentka divize Security, Government & Infrastructure (SG&I), se rozhodla odejít z firmy. Na její místo byl zvolen dosavadní COO (chief operating officer) této divize Ben Eazzetta.

Paní Pulusani prohlásila: "Jsem pyšná na to, že jsem byla součástí tak skvělé organizace, po dobu 25 let. Tak jak se ohlížím zpět za svojí kariérou, jsem pyšná na lidi ve firmě a na to, co jsme společně dosáhli."

Preetha Pulusani přišla do Intergraphu v roce 1980. Po několika manažerských pozicích byla v roce 1998 zvolena výkonnou viceprezidentkou divize Mapping and GIS a posléze v roce 2001 do pozice prezidentky divize. V květnu 2005 Intergraph vytvořil pouze dvě divize a Pulusani byla zvolena prezidentkou divize SG&I.

Pulusani zůstane v Intergraphu do konce léta 2006, aby pomohla Benu Eazettovi s přechodem do nové role. Před nástupem do nové funkce byl Eazzetta prezidentem divize Public Safety a COO divize Process, Power & Marine. Více o něm na stránkách Intergraphu.

redakce

vyvěšeno: 05.02.2006
ID článku: 1942
další informace: www.intergraph.com/news/pressrelease.asp?id=705


Z časopisu Zeměměřič č. 06-01a02
[Server] Ze zahraničí [Pošta]