[Home Page]

Koncert pro zeměměřiče a geoinformatiky

U příležitosti významného dne společnosti GEOS Litoměřice (23.3.), u příležitosti depresí, které mnozí máte z dlouhé zimy, ale i u příležitosti radosti dalších z vás, že se dá dlouho lyžovat, že se astronomické jaro (20.3) rychle blíží a že jste třeba absolvovali maraton 1. geodetického veletrhu a potřebujete si oddechnout...

...prostě nějakou záminku si najděte a přijďte 27. 3. 2006 v 19:30 hodin do Divadla Karla Hackera - Klapkova ul. č. 26 v Praze (stanice metra "C" Kobylisy, směr výstupu Ďáblice) na koncert Dany Houdkové a skupiny Stejná krev www.stejnakrev.cz. Záměrně jsme volili místo nedaleko ČÚZK, katastrálních úřadů a Zeměměřického úřadu ve snaze nedělat vše jen pro soukromou zeměměřickou sféru (která je ale na koncertě taky vítaná neboť hlavně ona se musí každý den potýkat s přívaly sněhu a mrazem), ale pokusit se potěšit i naše resortní úředníky. Tímto dodatečně veřejně blahopřejeme ing. Nedvídkovi k nedávnému svátku a věříme, že ty naše svátky tam společně oslavíme.

Na akci se nebude pracovat - tedy dotazy ke katastru si nechte na jindy. Kdo na vyzvání Dany Houdkové mezi písničkami zamává nad hlavou časopisem Zeměměřič či GEOinformace nebo vstane a hlasitě se bude domáhat těchto časopisů, získá zdarma předplatné pro sebe nebo své přátele.

Snad vám to udělá radost.

redakce

vyvěšeno: 16.03.2006
ID článku: 2005
další informace: www.stejnakrev.cz


Z časopisu Zeměměřič č. 06-04
[Server]
Různé
Zajímavosti Z domova
[Pošta]