[Home Page]

Ceny Geoaplikace roku v 1. kategorii byly uděleny

V rámci slavnostního společenského večera 9. ročníku konference Internet ve státní správě a samosprávě - ISSS 2006 - byly vyhlášeny výsledky každoroční soutěže o Geoaplikaci roku, a to v kategorii "Geoaplikace pro cestovní ruch". Ve dvou dalších kategoriích soutěž v letošním roce zatím pokračuje – až do 11. dubna lze přihlásit aplikaci v kategoriích "B - Komerční geoaplikace" a "C - Geoaplikace pro venkovské oblasti".

Vítězem letošního ročníku v kategorii "A – Geoaplikace pro cestovní ruch" se stalo řešení "Informační systém běžeckých tras v okolí Nového Města na Moravě",vytvořené Krajem Vysočina.

Na společné 2.-3. příčce se umístily dva projekty - "3D vizualizace města Telče a mikroregionu Telčsko", vytvořený firmou GEODIS Brno, spol. s r.o. ve spolupráci s městem Telč a "Mapová služba turisticko-rybářského portálu Třeboňsko.cz ",vytvořený firmou T-MAPY, s. r. o., ve spolupráci s firmou Odeon Data Servis, a. s.

Soutěž o geoaplikaci roku vyhlašuje Česká asociace pro geoinformace (CAGI). Partnery jsou Ministerstvo informatiky ČR, Ministerstvo vnitra ČR a Tuesday Business Network, mediálním partnerem je časopis GEOinformace.

ISSS v Hradci Králové pokračuje v úterý 4. 4. 2006 dalším odborným programem, kde dopolední blok, nazvaný GIS Aréna, moderuje šéfredaktor časopisu GEOinformace, ing. Josef Hnojil.

redakce

vyvěšeno: 04.04.2006
poslední aktualizace: 05.04.2006
ID článku: 2021
další informace:www.isss.cz
www.cagi.cz


Z časopisu Zeměměřič č. 06-04
[Server] GISZ domova [Pošta]