[Home Page]

Naše redakce se stala největším distributorem Atlasu Major 1665 v ČR

Na knižním veletrhu Svět knihy jsme se dozvěděli, že naše redakce je největším distributorem historického atlasu z roku 1665 v ČR, kde se kromě nás objevilo také několik menších lokálních distributorů, kteří jsou však v počtu odebraných kusů řádově mnohem níže a neposkytují svým zákazníkům podobný servis jako naše redakce: - a) odborná recenze atlasu na www.zememeric.cz/kartografie, b) expresní kurýrní dodávka přes PPL, kde můžete sledovat okamžitou polohu zásilky prostřednictvím internetu www.ppl.cz (balik je minimálně 7x skenován). (Zkuste si to např. na číslo balíku 81012332604).

Distribuce faksimile historického Atlasu Maior z roku 1665 (cena 4700 Kč) zažívala u nás nápor před Vánoci 2005, ale znovu se naplno rozjela i po otištění rozsáhlé recenze v časopisu Zeměměřič a zkrácené verze v časopisu GEOinformace a tento "boom" stále trvá. Předpokládáme, že v měsíci květnu budeme schopni uspokojovat objednávky obratem z našich zásob, ale od června budeme od německého vydavatele odebírat pouze takové množství, aby u nás byly minimální zásoby, takže se distribuce po květnu může protáhnout až na 3 týdny. Navíc nedokážeme odhadnout, budou-li ještě u německé společnosti TASCHEN výtisky v anglicko - německé - francouzské mutaci. Národní technické museum si například dovezlo Atlas ze zahraničí a má místo angličtiny Atlas Maior v nizozemštině :-)

Nejkrásnější atlas středověku je unikátní dílo a je i vhodným a reprezantativním dárkem. A nebo si prostě udělejte jen radost. Objednávky na www.zememeric.cz/objednavky

rp

vyvěšeno: 12.05.2006
ID článku: 2094
další informace:www.zememeric.cz/kartografie
svetknihy.cz/sk2006/intro_sk2006.html
www.ppl.cz
www.TASCHEN.com
www.taschen.com/pages/en/catalogue/books/classics/all/facts/00306.htm
www.zememeric.cz/objednavky


Z časopisu Zeměměřič č. 06-06a07
[Server]
Kartografie
Historie Přečtěte si
Z domova
[Pošta]