[Home Page]

Kolmanova diskotéka vzdělávacích CD-ROMů

Spolek zeměměřičů Brno, Český svaz geodetů a kartografů a Vysoké učení technické v Brně za partnerství časopisu Zeměměřič pořádá množství vzdělávacích akcí, které jsou zvukově, fotograficky i textově zachyceny na datových CD-ROMech. Zvukový formát WAV je přehratelný prakticky na každém počítači vybaveném operačním systémem Windows, interním přehrávačem Windows Media Player, zvukovou kartou a reproduktory. Některé záznamy jsou i ve formátu MP3. Textové referáty jsou ve formátu PDF. Každý CD-ROM je doplněn obrazovou fotogalerií z akce.

CD 9 - Seminář Pozemkové úpravy XII, 4. 4. 2006, Třebíč

První dubnové úterý roku 2006 se v třebíčském kulturním středisku Fórum uskutečnil už dvanáctý ročník semináře Pozemkové úpravy. Program:

Objednejte si zvukové CD-ROMy z odborných akcí

Na adrese www.zememeric.cz/objednavka/ si můžete objednat také datové záznamy z nedávných seminářů v Brně a Třebíči. Kombinace zvukového záznamu s fotografiemi a texty přednášek dává ucelenou představu o akci. CD-ROM nemůže nikdy nahradit osobní účast, ale třeba vám umožní osvěžit si, co jste si na akci nestihli zapsat.

V Kolmanově diskotéce zatím vyšlo:

Každý CD-ROM obdržíte za 200 Kč + DPH, pouze za CD-ROM 40. GID Brno zaplatíte 500 Kč + DPH.

Objednávat můžete prostřednictvím internetu nebo písemně v redakci časopisu Zeměměřič, Ostrovského 3, 150 00 Praha 5, případně telefonem či faxem na čísle 251 565 572.

redakce

vyvěšeno: 12.06.2006
poslední aktualizace: 25.07.2006
ID článku: 2171
další informace: www.zememeric.cz/osobnosti/osobnost.php?ido=399


Z časopisu Zeměměřič č. 06-08a09
[Server] Různé [Pošta]