[Home Page]

Jak proběhne 42. Geodesia rallye ČR?

Vážení přátelé,
již za 14 dní bude budova podniku GEOS Litoměřice napěchovaná cenami, poháry, kartony šampaňského, diplomy a suvenýry pro účastníky 42. GEODESIA RALLYE ČR.

A již za 15 dní se otevřou brány výstaviště Zahrada Čech v Litoměřicích pro účastníky 42. GEODESIA RALLYE ČR, tedy pro posádky, jejich hosty, diváky a širokou motoristickou veřejnost.
Soutěž slavnostně zahájí čestný člen občanského sdružení VIVA GEODESIA doc. ing. Jiří Šíma, CSc..

Poté již tradičně následuje divácky atraktivní disciplína ´Rozjezdy pro hvězdy´ - 1. velká jízda zručnosti. Vlastní trať soutěže dopřeje účastníkům poznání krás Českého středohoří a kraje, kterému se oprávněně říká Zahrada Čech. Soutěžní klání ukončí další atraktivní disciplína ´Dojezdy pro hvězdy´ - 2. velká jízda zručnosti.

Velký sál oblíbeného hotelu Koliba v areálu výstaviště Zahrada Čech se stane místem slavnostního vyhlášení výsledků soutěže a předání cen. Oficielní program soutěže uzavře již tradičně doc. ing. Jiří Šíma, CSc.

A jaká by to byla GEODESIA RALLYE ČR bez velkého společenského večera, který pro účastníky, jejich hosty a pozvanou veřejnost připravil ve spolupráci s moderátorem soutěže Markem Ženklem (v posledních týdnech jedna z hvězd televizních zpravodajských relací z Ústí nad Labem). Adam Nedvídek opět uvede svoji oblíbenou videodiskotéku s karaoke a program večera možná zpestří Lumír Nedvídek. Jako host večera vystoupí i český Elvis.

Mediálním partnerem celé akce je opět časopis Zeměměřič a GEOinformace, jehož vydavatel a šéfredaktor Radek Petr, jeden ze spolutvůrců tratě, jistě po celý den "přispěje také se svou troškou do mlýna".

Takže nezapomeňte! Už 7. října 2007!
Jste srdečně zváni. Ať se vám na trati daří.

Přihlášky, itineráře minulých etap, reportáže předešlých ročníků naleznete na www.geos.cz. A na www.zememeric.cz/rallye je třeba cvičná etapa, ale lepší je rallye naživo. Obzvláště, když se počasí vydaří, tak kužely Českého středohoří zbarvené podzimním listím jsou opravdu nezapomenutelným zážitkem. A o to nám v rallye jde především.

Viktor Němec, ředitel soutěže

vyvěšeno: 22.09.2006
ID článku: 2244
další informace:www.zememeric.cz/rallye
www.geos.cz


Z časopisu Zeměměřič č. 06-10
[Server]
Geodézie
Různé Z domova
[Pošta]