[Home Page]

TourMap 2007 - seznam přihlášených produktů

Pořadatelé mezinárodní přehlídky TourMap, soutěže kartografických produktů a turistických průvodců určených pro účastníky cestovního ruchu, na svých webových stránkách zveřejnili seznam přihlášených produktů.
V kategorii Turistické průvodce bude soutěžit 78 produktů, mezi Mapami s turistickým obsahem má šanci zvítězit 178 produktů, do elektronických map je přihlášeno 10 děl.

Do TourMapu přihlašují produkty také regionální sdružení, která jsou vydavateli a nikoli tvůrci samotné mapy či průvodce. Mezi účastníky z řad komerčních vydavatelství na akci přímo participuje z České republiky 28 společností, 4 firmy slovenské, 3 polské, 3 maďarské, 2 italské a po jednom subjektu z Argentiny, Jihoafrické republiky, Kanady, Německa, Španělska, Švýcarska a Tahiti. Můžeme však nalézt i produkty dalších zahraničních tvůrců, které byly vydány regionálními sdruženími.

České společnosti
ALPRO, Baset, Crèance, Freytag-Berndt, Geodézie ČS, Geodézie On Line, Jan Machovský, JITRO, JOTA, Kartografie HP, Kartografie PRAHA, M´Plan, Mapcentrum, Marco Polo, MIRAGO, Mladá fronta, Olympia, PJSOFT, PLANstudio, S & D, Seznam.cz, SHOCart, SKY, SmartGIS, SOS ART, Svojtka, T-MAPY, Turek Media.

Zahraniční společnosti
de Dios Editores (Argentina), Abies s.n.c. (Itálie), Ediciclo Editore (Itálie), MAP STUDIO (JAR), ITMB Publishing (Kanada), Cartographia (Maďarsko), GiziMap (Maďarsko), Szarvas András Cartographic (Maďarsko), Kartographie Huber (Německo), Compass Kraków (Polsko), ExpressMap Polska (Polsko), Wydawnictwo kartograficzne eko-graf (Polsko), Astor Slovakia (Slovensko), Dajama (Slovensko), DUKÁT (Slovensko), VKÚ Harmanec (Slovensko), Nondik (Španělsko), Federal Office of Topography swisstopo (Švýcarsko), TMR International (Tahiti).

Odborná porota vytváří shortlist a poté pomocí náročného výběru vyzdvihuje nejlepší a pro účastníky cestovního ruchu nejužitečnější produkty. Body hodnocení a složení odborné poroty naleznete zde.

Předání cen proběhne na SVĚTU KNIHY v pátek 4. 5. 2007 v 11 hodin v Literárním sále v levém křídle Průmyslového paláce, zároveň je pro Vás připraveno pohoštění s vhodnou dobou pro setkání s dalšími odborníky v oboru.

Jakub Zmrzlík

vyvěšeno: 27.03.2007
ID článku: 2443
další informace: www.tourmap.cz

Tento příspěvek zde zveřejnil přispěvovatel Jakub Zmrzlík a nemusí vyjadřovat názory a stanoviska redakce


Z časopisu Zeměměřič č. 07-01a02
[Server]
Kartografie
Z domova Ze zahraničí
[Pošta]