[Home Page]

Aktualizujeme Katalog geodetických firem

V těchto dnech probíhá pročišťování záznamů v Katalogu geodetických firem na Webu Zeměměřiče - www.zememeric.cz/katalog

Katalog firem umožňuje veřejnosti již od roku 1997 vyhledávání firem podle činností, názvu i lokality. Základní uvedení v katalogu je pro firmy bezplatné (platí se jen nepatrný zřizovací poplatek 50 Kč), rozšířená prezentace, která umožňuje i vyhledávání podle činností, se platí pouze při zřízení firmy v katalogu (do 5 činností za 100 Kč, nad 5 činností za 400 Kč. Obě částky jsou pouze při zřízení a neplatí se ročně.)

Od roku 2006 účtujeme za administrativu a provoz katalogu geodetických firem všem firmám (pobočkám...) v katalogu udržovací poplatek 100 Kč/ročně. Před několika dny koncem července jsme všem firmám zaslali email s přístupovými kódy a výzvou k aktualizaci údajů. Následně 7. srpna 2007 obešleme všechny firmy zálohovou fakturou na 100 Kč splatnou do 21.srpna a od 1. září začneme vymazávat firmy, které do 21.8. nezaplatily 100 Kč a jsou tedy již možná neaktivní.

Počátkem září lze tedy očekávat opět čerstvě aktuální Katalog geodetických firem na Webu Zeměměřiče. Připomínáme, že jednou z výhod katalogu je možnost editace svých údajů firmou celoročně, takže katalog má předpoklady být aktuální neustále. Udržovacím poplatkem a pročišťováním neaktivních firem jednou ročně se vlastně jen zvyšuje vypovídací hodnota Katalogu geodetických firem, aby zákazník dostal jen "živé" údaje.

redakce

vyvěšeno: 02.08.2007
ID článku: 2612
další informace:www.zememeric.cz/katalog
www.zememeric.cz/clanek.php?zaznam=2082


Z časopisu Zeměměřič č. 07-08a09
[Server] RůznéInternet [Pošta]