[Home Page]

Pojištění geodetických firem - ANKETA

Vážení kolegové,

často slýcháváme nářky, že pojištění plně nepokrývá potřeby geodetů. Chceme vám pomoci najít pojišťovnu, která by řešila všechna rizika v geodetické firmě, u jejich zaměstnanců, ÚOZI, pojistila přístroje proti zničení nebo krádeži...

Naše spolupracovnice Zdeňka Tichá si pro vás připravila krátký dotazníček, který, prosíme, zpracujte a zašlete zpět do pátku 18. dubna.
Článek a přehled produktů pojišťoven má shrnout nabídky pojištění na našem trhu a najít tu nejvhodnější, takže může vám pomoci při výběru pojištění. Vámi poskytnuté informace budou sloužit pouze k statistickému zpracování, žádná z odpovědí nebude zveřejněna adresně.
Při korespondenci uvádějte jako předmět Pojisteni geodetickych firem - ANKETA.

------------------------------------------------
Témata, která chceme také řešit:

Jako požadavek KPÚ je často i pojištění firmy. Má to být pojištění za škody způsobené zadavateli nebo pojištění za škody třetím osobám?

Zaměstnanec (ÚOZI) soukromé firmy ověřuje i ostatním zaměstnancům firmy výsledky zeměměřických činností (nemá to uvedeno v pracovní smlouvě). V případě škody, která by vznikla na základě jím ověřeného výsledku zeměměřické činnosti, bude po vymáhána náhrada škody po něm nebo po firmě? Stačí mu pojištění vůči škodě způsobené zaměstnavateli? V pojišťovně mu nabízejí pouze pojištění pro podnikající fyzickou osobu - pojistné cca 15 000 za rok.

Tento text i přiložený dotazník jsme rozeslali také hromadným emailem našim čtenářům. Děkujeme za spolupráci.

redakce

vyvěšeno: 11.04.2008
ID článku: 2859
další informace:www.zememeric.cz/pdf/dotaznik-pojisteni.doc
www.zememeric.cz/pdf/dotaznik-pojisteni.pdf


Z časopisu Zeměměřič č. 08-03a04
[Server] Různé [Pošta]