[Home Page]

Plav na jih - setkaní absolventů po 25 letech

Drahý Učiteli náš!
Drahé spolužačky!
Drazí spolužáci!

Posíláme vám první výzvu k potvrzení účasti na našem oblíbeném srazu. Tentokráte se jedná o 11. ročník, 25 let od zahájení naší společné cesty životem, takže vás všechny zveme na STŘÍBRNÝ PLAV NA JIH.

Pevně věříme, že překročíme všechny dosavadní rekordy týkající se počtu účastníků :-)

Samozřejmě, že sraz je jako veřejná listina, tedy i pro partnery, partnerky a děti, ale jejich účast záleží čistě na Vás :-) !!!

Termín konání: (abychom byli co nejblíže datu toho našeho 25 letého seznámení) víkend od 5. do 7. září 2008

Místo konání: Bude to v chatovém táboře jménem VIMPERK v Nové Peci na Lipně - viz www.lipnolake.cz , ubytování, tábor Vimperk (mapa, obrázky, ...)

Ubytování:
1 noc - 1.250,- Kč bez DPH na osobu (POZOR - žertujeme, ještě nevíme, ale všichni jsme za vodou, tak cena určitě nebude hrát roli :-) ... a kojící matky (už na to mají ve svých 23/24 letech nárok) osobně zasponzorujeme :-))

Sportovní vyžití:
Je na nás, v areálu jsou pěkná hřiště téměř na cokoliv, takže si přivezte sportovní náčiní a pomůcky dle chuti. V okolí jsou nádherné cyklostezky, s možností výjezdu do Rakouska (Zadní Zvonková), objednáme i lodičky ke splavení horního toku Vltavy (od známého "Soumaráku")
Dále vycházky po okolí a výjezdy lodičkami po Lipně, atd. :-)

Občerstvení:
Místní hospody, v areálu je jídelna, na sobotní večer je zajištěno překvapení - asi bude zase prase! Jinak jídlo a pití povětšinou vlastní či hospodské :-) nebo je možné objednat snídaně, obědy a večeře v jídelně (prosím pošlete v přihlášce předběžný zájem)

Tipovací soutěž:
pro velký úspěch opakujeme - Suma obvodů hrudníků všech dorazivších (do 19.00 v sobotu) právoplatných dospělých účastníků srazu - spolužaček a spolužáků (mimo dětí - už jsou mnohé bohužel dospělé, a partnerů - negeodetů). Tipovací lístky budou vydány u prezence :-) Měření bude prováděno vybranými měřiči a měřičkami komparovaným krejčovským metrem - místo měření určí vždy jeden z PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPresidentů.

Prosím vás o rychlé potvrzení vaší účasti do 31. 4. 2008 (první z vás získá cenu od OV!!! :-)) s uvedením dnů a počtu účastníků (vás, partnerů, dětí, psů, koček, domácích ptakopysků a podobně). Dle ústních přihlášek a očekávání vyhladovělých spolužaček a spolužáků by (loni sraz nebyl) účast neměla být vůbec špatná, už se na Vás na všechny moc těšíme.

S pozdravem PLAVU RÁD! Tentokráte v jihočeském moři!
se na Vás těší
Vaši forever yours
PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP PPPPPPresidents OV,
Pavel Ká
Libor Chá
Robert eŠ
P.S. prosím předávejte dále a nezlobte se, pokud to dostanete vícekrát!!! P.P.S. Prosím o zvěřejnění upoutávky v našem nejlepším zememěmřickém časopise i v našem nejlepším geoinformačním magazínu :-) Zeměměřič se může stát zdarma mediálním partnerem Srazu :-)

e-mail: robert.sinkner(@)gefos.cz tel. 602 461 655, 386 108 555, fax 386 108 520

Robert Šinkner

vyvěšeno: 11.04.2008
ID článku: 2860
další informace: www.lipnolake.cz


Z časopisu Zeměměřič č. 08-03a04
[Server] ŠkolstvíZ domova [Pošta]