[Home Page]

Volejbalový turnaj geodetů a kartografů ještě nabírá týmy

Volejbalový turnaj geodetů a kartografů pro rok 2008 (hraje se v sobotu 17. května 2008) ještě nabírá další družstva. K 5.5.2008 je zatím přihlášeno 21 týmů.

Velký problém má družstvo OUŘADŮ, neboť pořadatelé Polsko-česko-slovenských geodetických dnů se přesně trefili do volného termínu v hale ČVUT, ale geodetické dny umístili až do vzdáleného Gdaňsku, takže start nejvyšších špiček rezortu je ohrožen (loni na turnaji byli jak předseda tak i místopředseda rezortu).
Družstvo VC Pulci je složeno z absolventů G+K, FSv ČVUT, Ročník 1987 a přátelé zase sdružuje absolventy G+K, FSv ČVUT ukončivší studium v roce 1987 a pár jejich přátel. Jirčany si říkají z části studenti GK z pravěku, z části studenti SPŠZ z pravěku a z části přátelé těchto studentů z pravěku... Výběr geodetů z České Třebové přijede pod názvem SK GEODEZIE ČESKÁ TŘEBOVÁ. Tým Hrobeso XX jsou vlastně Pohrobci Pohrobků Hrobes. Věčně mladí pedagogové ČVUT a jejich přátelé se snaží ostatní týmy zastrašit názvem Oldies. GEOPROGRES, Gefos Jih, Gefos Praha a Geos Litoměřice, AZIMUT CZ, Gepard Team jsou geodetické firmy. Geodeti se sdružili i do družstev VK GEO CB, Plzeňská směs a namícháno bude i v Pat & Mat. Studenti ČVUT postavili týmy Pouliční směska, VSK MNČ a z Masarykovy univerzity přijede tým Cartotrophy. A na čtvrté místo se opět těší pořádající klub MAESTRO CLUB Kolovraty.

Loni se turnaj velice povedl (viz link). Jako mediální partner vás tam všechny zveme. Nač jezdit do třeba Polska, když to důležité se děje v Dejvicích...

redakce

vyvěšeno: 05.05.2008
ID článku: 2882
další informace:volejbal-gk2008.maestroclub.cz
www.zememeric.cz/clanek_tisk.php?zaznam=2603


Z časopisu Zeměměřič č. 08-05a06
[Server]
Různé
Školství Z domova
[Pošta]