[Home Page]

Na devatenáctý FOR ARCH do Prahy Letňan poprvé metrem

PRAHA (3.9.2008) - Na devatenáctém ročníku mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH v areálu v Praze v Letňanech se ve dnech 23. – 27. 9. 2008 bude na co dívat.
Pokud zrovna nastavíte rodinné sídlo, garáž, neřešíte, jaké si pořídíte okapy pod střechu, tašky na krovy a dlaždice vedle bazénu, tak si jistě vyšetříte čas i na další vábení nejrůznějších prodejců všeho možného a rad od odborníků na všechno možné.

Tištěný veletržní průvodce, který máme před sebou, na stránkách oborových novinek upozorňuje na přístroje, jež jsme si pečlivě z průvodce opsali, neboť nejsou zcela běžně využívané. Ostatně přístroje ILRIS-36D Prorfiler a LYNX Mobile Mapper jsou vyjímečné i svoji cenou, kterou zná jejich vystavovatel GEOVAP. Pardubičtí využili jako jediní při řazení do katalogu nomenklaturu: 1.5. Geodetická činnost.

Na veletrhu však najdete šest vystavovatelů s nomenklaturou:
10.3.1. Geodetické přístroje a pomůcky vč. laserových

A kdo všechno vlastně pod číslem 10.3.1. vystavuje ?

Black&Decker / DeWALTHala 1 - E 29
DeWALT - profesionální elektrické a akumulátorové nářadí + příslušenství.

GEOVAP, spol. s r.o.Hala 1 - G 6
GEOVAP, spol. s r.o. je výhradním distributorem laserových skenerů ILRIS-36D kanadské firmy Optech Inc. v České republice. Zároveň zajišťuje komplexní služby v geodézii, fotogrammetrii, laserovém skenování a GIS.

METRIE spol. s r.o.Hala 1 - E 30
Stavební měřidla a ruční nářadí. Metry dřevěné a svinovací, vodováhy mechanické a laserové. Nivelační přístroje. Jednoruční svorky, tesařské tužky. Hliníková pravítka, stativy, brnkačky. Výroba 3D reklamních předmětů.

PAP & spol. s.r.o.Hala 1 - G 46
Geodetická a fotogrammetrická technika, technické papíry a fólie. Stavební lasery, laserové dálkoměry, nivelační přístroje, teodolity, pásma, vodováhy, ostatní přístroje a pomůcky, servis, kalibrace.

GEFOS a.s. Hala 1 - G 45
Ruční laserové dálkoměry DISTO. Stavební měřicí přístroje - potrubní lasery, rotační a sklonové lasery. Totální stanice, nivelační přístroje, GPS.

Radek HAVLÍN Zeměměřická a obchodní kancelář Hala 1 - G 44
Prodej: stavební laserové a nivelační přístroje zn.: SOKKIA, STANLEY, NEDO, TOPCON, SOLA; ruční laserové dálkoměry, vodováhy, latě a úhelníky; měřická kolečka, metry, pásma; signální barvy a stabilizační materiál. Kompletní geodetické služby.

Veletrh provází řada seminářů. Doprovodný program jich má hned několik na každý den. Najdete tu panely s obrázky nejlepších děl architektů a stavitelů a soutěže účňů. Těžko říci, co si vedle prospektů, vzorků a reklamních předmětů z veletrhu odnesete zrovna vy.
\"Jen nezapomeňte na veletrh jet metrem!\" hlásí pořadatelé předpokládaným návštěvníkům.

Petr Skála

vyvěšeno: 03.09.2008
ID článku: 3057

Tento příspěvek zde zveřejnil přispěvovatel Petr Skála a nemusí vyjadřovat názory a stanoviska redakce


Z časopisu Zeměměřič č. 08-07a08
[Server] GeodézieZ domova [Pošta]