[Home Page]

Sedm statečných z ČVUT

Tisková zpráva:
Sedm statečných z ČVUT

České vysoké učení technické v Praze spustí 18. září 2008 jako historicky první vysoká škola v České republice netradiční marketingovou kampaň zaměřenou na středoškoláky. Cílem této kampaně s názvem Sedm statečných z ČVUT je podpora zájmu o studium na ČVUT, stejně tak zvýšení povědomí o ČVUT mezi cílovou skupinou středoškoláci 14 až 18 let prostřednictvím atraktivně zpracovaného webového portálu. Ke kampani je připravena celá řada doprovodných aktivit, které budou probíhat po celé České republice.

Tisková konference k tomuto projektu se uskuteční 17. září 2008 od 10.00 hodin v Praze.
Pozvánku na tiskovou konferenci naší redakci zaslal Rektorát ČVUT v Praze. Rádi delegujeme na tiskovku nějakého našeho čtenáře, který by chtěl s rektorem ČVUT diskutovat o strukturovaném studiu, o postavení bakalářů ve společnosti... Přihlaste se v redakci.

18.-19. září se na ČVUT u profesora Čepka koná další ročník workshopu Geoinformatika FCE CTU 2008. Naše redakce je opět mediálním partnerem této akce. Srdečně všechny zveme.

České vysoké učení technické v Praze patří k největším a nejstarším technickým vysokým školám v Evropě. V současné době studuje na sedmi fakultách ČVUT (stavební, strojní, elektrotechnická, jaderná a fyzikálně inženýrská, architektury, dopravní, biomedicínského inženýrství) více než 24 000 studentů. Pro akademický rok 2008/09 nabízí ČVUT v Praze svým studentům 51 studijních programů a v rámci nich 245 studijních oborů.

redakce

vyvěšeno: 12.09.2008
ID článku: 3061
další informace:www.cvut.cz
geoinformatics.fsv.cvut.cz/wiki/index.php/Main_Page


Z časopisu Zeměměřič č. 08-09a10
[Server] ŠkolstvíZ domova [Pošta]