[Home Page]

Slevové kupony v časopisu Zeměměřič

V časopisu Zeměměřič budeme zveřejňovat časově omezené slevové kupony na některé akce. Od března do poloviny dubna se jedná o 6 různých akcí. 100 Kč je sleva na vložném na v časopisu vyznačených akcích. Za rok takto mohou předplatitelé časopisu Zeměměřič získat slevu 600 Kč na různé akce v oboru. (Předplatné stojí jen 393 Kč/rok). V prvním letošním čísle každý předplatitel nalezl ještě vložený flash disk.

Všichni předplatitelé časopisu si může kupon vystřihnout, vyplnit a odevzdat při zápisu na akci, kde mu organizátor okamžitě poskytne slevu na vložném. Akce se slevou jsou barevně zvýrazněny.

Slevové kupony nelze hromadit, jsou však přenosné, ale vždy musí být vystřiženy z papírového časopisu. Za rok takto můžete získat slevu 600 Kč na různé akce v oboru. Jestli chcete chodit se slevou ve dvou, opatřete si každý svůj výtisk časopisu. Slevové kupony se vztahují na vybrané akce odborných společností a firem, ale najdete zde třeba i akce studentské a jiné. Vždy platí, že akce, kde lze uplatnit slevu, je v časopise barevně zvýrazněna.

Pozor - v časopisu jsou zvýrazněny akce především v příslušném časovém období (do platnosti kuponu). V příštím čísle mohou být zvýrazněny akce, které se nyní tváří jako akce bez slevy. Předplaťte si časopis Zeměměřič a vzdělávejte se se slevou.

Tradičně první číslo v roce je ukázkové číslo a naleznete jej na www.zememeric.cz/pdf/Zeme-09-01+02.pdf Tam si můžete přečíst celý časopis.

redakce

vyvěšeno: 16.03.2009
poslední aktualizace: 17.03.2009
ID článku: 3297
další informace:www.predplatne.cz
www.zememeric.cz/pdf/Zeme-09-01+02.pdf


Z časopisu Zeměměřič č. 09-01a02
[Server]
Různé
Zajímavosti ČSGK
KGK
[Pošta]