[Home Page]

Geometra Opava byla na veletrhu Golf Show

PRAHA (21.3.2009) - Na veletrhu Golf Show , který proběhl ve Veletržním paláci v Praze od 20. do 22. března 2009, vystavovatelé nenabízeli návštěvníkům jen pobyty na golfových hřištích a členství v klubech, dále literaturu, zájezdy, sportovní vybavení a stroje na údržbu hřišt, ale velký zájem byl i o prezentaci golfu třeba i nevšední formou na internetu, jakou nabízela zeměměřická firma Geometra Opava.
Na tomto stánku byla předvedena ukázka tzv. průletu nad modelem golfového hřiště Čeladná, který Slezané vyhotovili z pořízených leteckých snímků a pomocí speciálního programu, který to umožňuje.

Golf je fenomen současnosti a získává si popularitu mezi dalšími sportovci a zájemci o relaxování. Jeho trojrozměrná prezentace a její prohlížení hřišť pomocí internetu je velmi dobré řešení, které je v současnosti u golfu ojedinělé. Opaváci ji umí a poprvé předvedli na specializovaném veletrhu. Čeladná se tak stala prvním hřištěm, nad kterým si průlet můžete užít.
Zároveň je to dobrá propagace dovedností českých zeměměřičů a firem, které podobné pro mnohé návštěvníky výstavy zázraky dokáží udělat. I z tohoto pohledu je třeba se dívat na účast zeměměřičů na veletrzích, kde by je téměř nikdo nečekal.

Petr Skála

vyvěšeno: 22.03.2009
ID článku: 3319
další informace: vimevite.cz

Tento příspěvek zde zveřejnil přispěvovatel Petr Skála a nemusí vyjadřovat názory a stanoviska redakce


Z časopisu Zeměměřič č. 09-03a04
[Server]
Fotogrammetrie
Internet Z domova
[Pošta]