[Home Page]

Kartografická společnost má nové webové stránky

" www.czechmaps.cz - to je již dostupná nová verze webových stránek Kartografické společnosti České republiky, kterou vytvořil doktorand ČVUT v Praze Ing. Tomáš Janata a technickou stránku konzultoval s kolegou Ing. Jiřím Cajthamlem," hlásí žena, která vytvořila zase strukturu a koncepci stránek, Růžena Zimová.

"Zatím ne vše je aktualizováno, ale postupně hlavně ve spolupráci s doc. Mikšovským se napravuje," objasňuje volné nepopsané kapitoly členka výboru Společnosti Zimová.

" Budete-li mít čas, podívejte se na ně. Uvítáme Vaše připomínky a nápady," přidává se předseda KS ČR Miroslav Mikšovský.

"Výbor se sejde na své schůzi už ve čtvrtek 14.5.2009 na Veletrhu Svět knihy. Ti, co to neví, tak na Výstavišti v Praze v Holešovicích se ve stejný den 14.5.2009 od 13 hodin vyhlašuje Mapa roku 2008. Místem dění je Literární sál," zve na slávu Petr Skála. Ten se stal tajemníkem Společnosti po v hlubinách moří a oceánů se potápějícím Bohumilovi Hájovi.

"Není to v Háji, ale na Skále," pokouší o vtip nový tajemník, jehož činnost je ještě méně dočasnější než jakou má vláda ČR, neboť volby do výboru KS ČR proběhnou už koncem září 2009.

Marta Skálová

vyvěšeno: 13.05.2009
ID článku: 3362
další informace: www.czechmaps.cz

Tento příspěvek zde zveřejnil přispěvovatel Petr Skála a nemusí vyjadřovat názory a stanoviska redakce


Z časopisu Zeměměřič č. 09-05a06
[Server] KartografieZ domova [Pošta]