[Home Page]

Setkání absolventů PLAV NA JIH 2009

Drazí (a nedostižitelní) Učitelé naši!
Drahé (a krásné) Spolužačky!
Drazí (a sympatičtí) Spolužáci!

Opět je to tady! Posíláme vám první výzvu k potvrzení účasti na našem oblíbeném srazu. Tentokráte se jedná o 12. ročník, 26 let od zahájení naší společné cesty životem, takže vás všechny zveme na POSTSTŘÍBRNÝ PLAV NA JIH

Termín konání:
víkend od 4. do 6. září 2009

Místo konání:
Pro velký úspěch opakujeme! J
Bude opět v chatkovém táboře jménem VIMPERK v Nové Peci na Lipně - viz www.lipnolake.cz , ubytování, tábor Vimperk (mapa, obrázky, ...) POZOR!!! - není to město Vimperk, to je také na jihu, ale pěkný kus jinde!

Ubytování:
1 noc - cca 280,- Kč bez DPH (a DPH se neplatí neboť ...) na osobu - i přes probíhající krizi věříme, že poplatek nebude překážkou, že každý raději ošidí své ostatní koníčky (nebo zaměstnance) J ... A kojící matky (už na to mají ve svých 24/25 letech nárok) opět osobně zasponzorujeme J)

Sportovní vyžití:
Je na nás, v areálu jsou pěkná hřiště téměř na cokoliv, takže si přivezte sportovní náčiní a pomůcky dle chuti - loňský fotbálek a pinec patřil k nezapomenutelným zážitkům, které předčilo snad jen noční či ranní přeplavání jezera. V okolí jsou nádherné cyklostezky, s možností výjezdu do Rakouska (Zadní Zvonková), Můžeme objednat i lodičky ke splavení horního toku Vltavy (od známého "Soumaráku"). Také kešek je v okolí nepočítaně - viz www.geocaching.com)
Dále vycházky po okolí a výjezdy lodičkami po Lipně, atd. J

Občerstvení:
Místní hospody, v areálu je jídelna, na sobotní večer je zajištěno překvapení - asi bude zase prase v kusech! Jinak jídlo a pití povětšinou vlastní či hospodské :-) nebo je možné objednat snídaně, obědy a večeře v jídelně (prosím pošlete v přihlášce předběžný zájem) - loni nám docela chutnalo! Placení upřesníme!

Tipovací soutěž:
Tentokráte méně harašení, ale abychom znali náš intelektuální potenciál - Suma obvodů hlav všech dorazivších (do 19.00 v sobotu) právoplatných dospělých účastníků srazu - spolužaček a spolužáků (mimo dětí - už jsou mnohé bohužel dospělé a mimo partnerů - negeodetů i geodetů). Tipy budou zapsány u prezence do tabulky :-) Měření bude prováděno vybranými měřiči a měřičkami komparovaným krejčovským metrem - místo měření určí vždy jeden z PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPresident ů.
Prosím vás o rychlé potvrzení vaší účasti do 20. 8. 2009 nebo raději ihned! (první z vás získá cenu od OV!!! J) s uvedením dnů a počtu účastníků a počtu večeří a snídaní (pro vás, partnery, děti, psy, kočky, domácí ptakopysky a podobně). Dejte prosím vědět i v případě neúčasti, abychom vás zbytečně neočekávali a nebyli pak zklamaní. V tomto případě pošlete zdravici, bude několikrát přečtena účastníkům.
Dle ústních dotazů a očekávání spousty spolužaček a spolužáků by účast neměla být vůbec špatná, už se na Vás na všechny moc těšíme.
Kdo chcete divoké nespoutané zahájení a pořádnou pařbu, přijeďte v pátek, kdo chcete klidnější povídání, přijeďte v sobotu! Nejlepší je ale kombinace obojího!!!!!

A přivezte fotky, ať si můžeme zavzpomínat ... a připomínáme: Bobšovy fotky z minula jsou na http://sinknerovi.rajce.idnes.cz/2008_09_08_Plav_na_Jih_Lipno

S pozdravem PLAVU RÁD! Tentokráte opět v jihočeském moři!

se na Vás těší Vaši forever yours
PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP PPPPPPPPPPPPPPresidents OV,

Pavel Ká
Libor Chá
Robert eŠ


e-mail: robert.sinkner@gefos.cz tel. 602 461 655, 386 108 555, fax 386 108 520

Robert Šinkner

vyvěšeno: 10.08.2009
ID článku: 3444
další informace: www.lipnolake.cz


Z časopisu Zeměměřič č. 09-09a10
[Server] ŠkolstvíZ domova [Pošta]