[Home Page]

Trimble GIS Express 2009 - na co se můžete těšit

Na jaké novinky se mohou účastníci Trimble GIS Expressu těšit?

Trimble měl vždy i v oblasti systémů pro sběr dat a mapování velmi širokou nabídku a novinky představoval každým rokem. Nejinak je tomu i letos – návštěvníci se mohou těšit např. na zbrusu nový mimořádně odolný GPS / tablet PC Trimble Yuma nebo novou generaci oblíbených GPS / PDA Trimble Juno. Novinky se však zdaleka netýkají jen produktů, ale i technologií a obzvláště služeb, zde jsou letos opravdu převratné.

Komu je Trimble GIS Express určen?

Trimble GIS Express je určen všem zájemcům a uživatelům z oblasti GPS sběru dat do GIS. Využití GPS metod pro sběr a aktualizaci dat je dnes již zcela běžnou záležitostí a nelze zde jmenovat všechny organizace a oblasti, kterých se týká (namátkou energetika, sítě, doprava, lesní a vodní hospodářství, státní a veřejná správa atd. atd.). Všichni, kdo mají zájem o to získávat a aktualizovat metodami GPS kvalitní a přesná data pro geografické informační systémy, jsou srdečně zváni.

Chystáte nějaké překvapení pro účastníky?

Překvapení chystáme a nemyslím tím teď zrovna losování v závěru každé zastávky. Jsem přesvědčen, že hlavním překvapením, a to i pro zkušené uživatele Trimble GPS systémů, bude představení nové sítě přesných korekcí Trimble VRS Now Czech. Podrobnosti o službách, které tato nová síť nabízí, ale prozradíme až na konferenci, protože to už by pak nebylo překvapení.

redakce

vyvěšeno: 09.09.2009
poslední aktualizace: 11.09.2009
ID článku: 3486
další informace: www.geotronics.cz/index.php/trimble-gis-express-2009

Tento příspěvek zde zveřejnil přispěvovatel redakce a nemusí vyjadřovat názory a stanoviska redakce


Z časopisu Zeměměřič č. 09-09a10
[Server] GISZ domova [Pošta]