[Home Page]

Pro ÚOZI, kteří nečtou časopis Zeměměřič

Vážení kolegové, úředně oprávnění zeměměřičtí inženýři,

před blížícími se dovolenými jsme si v redakci časopisů Zeměměřič a GeoBusiness pro vás připravili MALÝ DÁREK. Všem ÚOZI posíláme něco ke čtení, protože třeba právě přes léto si najdete chvilku času na naše časopisy. Zhruba necelých 700 z vás nemá předplacený ani jeden z našich/vašich časopisů a to nás samozřejmě mrzí.
Časopisy budeme všem ÚOZI posílat v několika vlnách podle abecedy. Je vás cca 2500 a tolik časopisů najednou navíc nemáme. První vlna časopisů jde k vám ještě v červnu.

Předplatit si alespoň nějaký odborný časopis je to minimum pro celoživotní profesní vzdělávání, co můžete udělat okamžitě a je to nejméně namahavé. Stačí napsat email na Zememeric@predplatne.cz nebo na GeoBusiness@predplatne.cz, případně odběr přihlásit v Call centru 840 306 090 nebo na webech www.zememeric.cz/predplatne a www.geobusiness.cz/predplatne.
Roční předplatné stojí 393 Kč (Zeměměřič – 6 čísel) a 437 Kč (GeoBusiness – 10 čísel). To jsou ceny již s DPH.

Každý předplatitel a doslova každá koruna je pro nás důležitá, takže svoji objednávkou zásadně pomůžete i redakci ve vydávání oborových časopisů. Nutno zde upozornit, že nedostáváme žádné dotace z rezortu ČÚZK nebo od ČSGK či KGK. Máme jen to od vás a inzerentů.

Pokud již patříte mezi naše předplatitele, prosíme, časopisy s touto výzvou předejte jinému zeměměřiči nebo geoinformatikovi ve svém okolí. Nám nebude vadit, když náš dar předáte dál, hlavně když na konci bude nový předplatitel… :-)

Přejeme vám pěkné léto

V Praze 21. 6. 2010

PS: Nezapomeňte oslavit v sobotu 3. července svátek geodetů. Je totiž sv. Tomáše, apoštola, patrona zeměměřičů.

Radek Petr a Josef Hnojil

vyvěšeno: 17.06.2010
ID článku: 3742


Z časopisu Zeměměřič č. 10-05a06
[Server]
Resort ČÚZK
Různé Zajímavosti
[Pošta]