[Home Page]

Sud piva na vaši geodetickou akci zdarma

V roce 2011 spousta firem oslavuje 20. výročí svého vzniku. Navázali jsme spolupráci s rodinným pivovarem Bernard, který věnuje čtenářům časopisu Zeměměřič, co s kolegy z oboru něco slaví, několik sudů piva zdarma. Na každou akci vždy jeden 50 litrový sud zdarma. Výběr akcí provede redakce, napište nám tedy včas.

Vždy uveďte o jakou akci se jedná, kolik bude mít účastníků z oboru, kdo bude garantem akce (je předplatitel časopisu a napíše o akci odstavec pro časopis a pošle několik fotek z akce) a proč by měl být sud přidělen právě vám. :-) Tento garant od nás získá poukaz na odběr 30 nebo 50 litrového sudu (dle vlastního výběru) ve velkoobchodu v příslušném kraji. Zde nechá vratnou zálohu na sud. Redakce si vyhrazuje případnou účast na akci, kterou zároveň ověří vámi poskytnuté údaje. V případě vašeho zájmů, můžeme akci zveřejnit v Diáři a umožnit i dalším zeměměřičům účast na vaší oslavě.

Sudy piva nejsou omezeny pouze na firemní oslavy, ale mohou se účastnit i katastrální pracoviště a pozemkové úřady. Důležité zde je, aby oslava probíhala po pracovní době a bylo co oslavovat.

První sud piva Bernard dle vlastní chuti je věnován na 6. Ples zeměměřičů 4. března 2011 v Brně (viz diář akcí). Sud piva získá firma nebo úřad za vítězství v minisoutěži Když geodeti tančí. Z jedné firmy nebo úřadu musí být alespoň 2 páry, které se přihlásí nebo je někdo přihlásí do soutěže. Porota na plese vyhodnotí nejlepší družstvo, kterému předáme poukázku na sud. Pro vítěze platí stejné, že musí o vypití sudu poslat odstavec textu a několik publikovatelných fotografií)...

Pro taneční soutěž a pro sudy na geodetické akce nejsou žádná omezení. Pouze je potřeba buď se nebát tančit a nebo být čtenářem časopisu Zeměměřič a mít důvod k oslavě. Předplatné časopisu vyřizuje společnost SEND.

Takže pijte s rozumem, Zeměměřičem a Bernardem... a taky přijďte na ples zeměměřičů.

informace k plesu

redakce

vyvěšeno: 18.02.2011
ID článku: 3950
další informace:www.zememric.cz/predplatne
www.bernard.cz
csgk.fce.vutbr.cz/public/aktualitaDetail.asp?id=164


Z časopisu Zeměměřič č. 11-01a02
[Server] Z domova [Pošta]