[Home Page]

Výběr pracovníků do týmu

Autor PhDr. Luděk Vajner napsal knihu Výběr pracovníků do týmu. Personalista nebo vedoucí pracovník musí často řešit také situaci, kdy se jeho tým má posilnit o další zaměstnance. Má-li se jednat o posilu a nikoli třeba destrukční prvek, nelze spoléhat pouze na šťastnou ruku nebo intuici. Chce to určité profesionální znalosti, které ve své knize shromáždil autor.
Pokud se chcete vyvarovat rozkolu na pracovišti, vzbouření ostatních zaměstnanců, stávky nespokojených kolegů, propadu produktivity práce, nadměrné fluktuace zaměstnanců nebo třeba stížnosti z řad partnerů a zákazníků, prostudování podobné publikace je nanejvýše důležité.

Základní informace:
Vybírat si člověka do pracovního týmu je těžká a zároveň i zodpovědná činnost. Co je tedy hlavním kritériem správného výběru? Je to lidská nebo odborná stránka kandidáta? A v jaké míře? Jak určit, že je to ten správný člověk na dané pracovní místo v daném časoprostoru? Vydrží tempo a zvládne nároky, které na něj bude toto zaměstnání klást? Jak bude vycházet se spolupracovníky, se zákazníky? Bude schopen dodržovat daná firemní pravidla? Jakou týmovou roli bude zastávat? To je jen zlomek otázek, které si klademe a na něž bychom měli znát odpověď dříve, než se rozhodneme o přijetí či nepřijetí kandidáta. Na většinu těchto otázek najdete odpovědi v představované knížce PhDr. Luďka Vajnera, kterou můžete zakrátko držet v ruce.

Formát: B5, 17×24 cm
Vazba: lepená V2
Rozsah: 112 stran
Prodejní cena včetně DPH a poštovného: 234 Kč
Vydavatelství: Grada
ISBN: 978-80-247-1739


Kniha je v nabídce redakce Zememerice za běžnou cenu + poštovné. Vice na www.zememeric.cz/objednavky

redakce

vyvěšeno: 13.10.2011
ID článku: 4058
další informace:www.zememeric.cz/objednavky


Z časopisu Zeměměřič č. 11-09a10
[Server]
Resort ČÚZK
Přečtěte si Zajímavosti
[Pošta]