[Home Page]

Kdy vyjde kniha Data z dějin zeměměřictví - 25 tisíc let oboru?

24. ledna 2012:
Kniha 250 století zeměměřictví se ve svém 2. vydání jmenuje Data z dějin zeměměřictví - 25 tisíc let oboru. Autorem je doc. Ing. Pavel Hánek, CSc.

Kniha je od minulého týdne v tisku. Koncem tohoto týdne se začne knihařit a podle současného výrobního harmonogramu by měla být 2. února hotova a následně začne distribuce.

V první vlně bude kniha rozeslána všem, kteří si ji již objednali v loňském roce (někteří i hned zaplatili) a obratem bude následovat klasický prodej přes naší distribuční společnost, kde bude koncem ledna zveřejněn objednávkový formulář.

O vydání bude odborná veřejnost informována prostřednictvím Webu Zeměměřiče i časopisu Zeměměřič.

-----------------------------------------------------------------------------------------

12. prosince 2011:
Avizovaná kniha (s pracovním) a s původním názvem z roku 2000 250 století zeměměřictví vyjde pod novým názvem Data z dějin zeměměřictví - 25 tisíc let oboru a nestihne se vydat do letošních Vánoc. Všem, kteří na ni čekali se omlouváme.

Zásadní vliv na zpoždění mělo onemocnění grafika a jeho neplánovaná hospitalizace v nemocnici. Ukázalo se, že ani po jeho návratu do domácí péče nejsou všechny obtíže vyřešeny, takže jsme narychlo hledali nového grafika, který by se důstojně zhostil grafické stránky připravované publikace.
Byla nastavena velice plodná spolupráce a naladili jsme se s novým grafikem na stejnou vlnu, avšak kniha se připravuje na několik desetiletí, takže dnes, 12. prosince 2011, padlo rozhodnutí, že knihu nechceme zbytečně uspěchat na úkor kvality a "pouštíme" letošní předvánoční trh. Všem nabízíme malou ochutnávku prvních stránek a rejsříku pro představu rozsahu knížky.
Tisk očekáváme mezi svátky nebo počátkem ledna (podle možností tiskáren). Cena bude odvislá od konečného rozsahu publikace. Předběžná kalkulace vychází na 280 Kč až 380 Kč podle druhu vazby.

Ukázká v PDF dole.

redakce

vyvěšeno: 12.12.2011
poslední aktualizace: 12.12.2012
ID článku: 4094
další informace:www.zememeric.cz/pdf/25tisicileti_ukazka_v3-ukazka.pdf
www.zememeric.cz/objednavky


Z časopisu Zeměměřič č. 11-11a12
[Server]
Katastr nemovitostí
Geodézie Kartografie
GIS GPS
[Pošta]