[Home Page]

Kdy jste dostali Zeměměřiče č. 1+2/2012?

První letošní číslo bylo rozesláno minulý týden a všichni předplatitelé u SEND ho měli dostat v pátek 10. února 2012. Pokud ke čtenáři ve firmě nebo úřadu putuje časopis přes podatelnu (či jiný mezičlánek), mohl časopis dorazit o nějaký den později.

Pokud ale časopis přišel výrazně později, prosíme, oznamte nám to na redakce(zavin)zememeric.cz a uveďte svoji adresu a předplatitelský úudaj od společnosti SEND (variabilní číslo nebo číslo faktury). Náš distributor SEND-Předplatné, s.r.o., bude po České poště žádat vysvětlení.

K tomuto kroku přistupujeme po zkušenosti z minulého čísla, kdy někteří předplatitelé u SEND obdrželi časopis s týdenním zpožděním.

POZOR - toto se netýká předplatitelů se slevou (studenti a důchodci), kterým je časopis rozesílán vždy s drobným zpožděním.

Chybí vám daňový doklad?
Všichni předplatitelé u SEND si mohou daňový doklad vytisknout při přihlášení do systému na www.send.cz (informace o této skutečnosti a přihlašovací údaje byly uvedeny v zálohové faktuře).
Studenti a důchodci získávají 50 % slevu na předplatné, ale daňový doklad nedostanou, protože jsou účtováni hromadně jednou položkou.

redakce

vyvěšeno: 13.02.2012
ID článku: 4118
další informace: www.send.cz


Z časopisu Zeměměřič č. 12-01a02
[Server] RůznéZajímavosti [Pošta]