[Home Page]

7. ples zeměměřičů

Dne 28. ledna 2012 pořádala pobočka ČSGK Východní Čechy za přispění Katastrálního úřadu pro Pardubický kraj a Katastrálního úřadu pro Královéhradecký kraj 7. ples zeměměřičů. Ples se konal v překrásných, nově restaurovaných prostorách Nového Adalbertina v Hradci Králové. Generálním partnerem plesu byla společnost Bentley Systems ČR, s.r.o., významným partnerem společnost NESS Czech, s.r.o., dalšími partnery společnosti Infinity, a.s., Geovap, s.r.o. Geošrafo, s.r.o., Gefos, a.s. a Geodézie Východní Čechy, s.r.o., mediálním partnerem plesu byl časopis Zeměměřič. Právě díky štědrým příspěvkům všech těchto sponzorů mohl být na plese zajištěn výborný raut a ceny.

K tanci a poslechu hrál Taneční orchestr StopTimeBand Hradec Králové, který se velmi dobře osvědčil již na 4. plese v Litomyšli. I když se zpočátku zdálo, že parket přívalu tanečníků nebude stačit, nakonec se všichni velmi dobře vešli. Program zpestřilo dvojí předtančení – Taneční škola Bohemia Chrast, a moderní tanec v podání skupiny T-Bass.

O půlnoci se odehrálo losování o ceny. První cenu – pětidenní zájezd za krásami Itálie vylosoval tanečník z firmy Geošrafo, s.r.o., Hradec Králové. Byl ohodnocen také nejlepší taneční pár – RNDr. Jan Bareš s manželkou (Nedoma Řezník, s.r.o.) před Ing. Svatavou Dokoupilovou s manželem (ČÚZK). Celým programem plesu brilantně prováděl moderátor Jan Bureš.

(jb)

vyvěšeno: 03.05.2012
poslední aktualizace: 11.05.2012
ID článku: 4139


Z časopisu Zeměměřič č. 12-03a04
[Server]
Resort ČÚZK
Z domova ČSGK
[Pošta]