[Home Page]

KP Sokolov potřebuje vaši podporu

Internetové, veřejné hlasování soutěže Stavby Karlovarského kraje potrvá až do 7. června 2012 (16:00). Zúčastněte se hlasování na www.stavbykarlovarska.cz o nejlepší stavbu, projekt a ohroženou památku v Karlovarském kraji pro rok 2012 a vyhrajte některou z lákavých cen od hotelu Imperial Karlovy Vary.

Ve hře je také rekonstrukce budovy, kde nyní sídlí KP Sokolov. Čtenáři Zeměměřiče dobře vědí, co tým ředitelky KÚ Ing. Jitky Stoklasové stálo úsilí, aby z "příšery" udělala rozumnou administrativní budovu.

Jsou tam moc pěkné stavby, ale udělat ze zámečku zámeček, to umí každý blb, ale z příšery administrativní budovu, to je umění!, říká Jitka Stoklasová a má pravdu. Záleží na vás, jestli tuto stavbu podpoříte a oceníte karlovarskou snahu zpříjemnit státní úřad občanům. Já tak už udělal jako 231.

Zpracování našich osobních údajů (jméno, příjmení, e-mail, telefonní číslo) je pro potřeby zjištění výsledků hlasování. Naše osobní údaje se budou archivovat jen po dobu soutěže Stavby Karlovarského kraje - tedy do 7. června.

Radek PETR

vyvěšeno: 28.05.2012
ID článku: 4154
další informace:www.stavbykarlovarska.cz
www.stavbykarlovarska.cz/cz/hlasovani-skk#stavba
www.stavbykarlovarska.cz/cz/hlasovani/katastralni-pracoviste-sokolov-rekonstrukce-budovy-61


Z časopisu Zeměměřič č. 12-05a06
[Server]
Resort ČÚZK
Katastr nemovitostí Různé
Zajímavosti Z domova
[Pošta]