[Home Page]

Digitální archiv k svátku zeměměřičů

3.7.2012 je den svátku sv. Tomáše, apoštola, patrona zeměměřičů. V tento den zpřístupnila redakce Zeměměřiče odborné veřejnosti digitální archiv časopisu Zeměměřič.

Jedná se o zkušební provoz, kde postupně přibývají jednotlivé ročníky z 19tileté historie časopisu. Ve zkušebním období je systém nastaven tak, že všechna vydání časopisu Zeměměřič starší než 10 let si přiřadí "do své knihovny" na serveru PUBLERO zdarma. Proto neváhejte a všechna postupně zveřejňovaná čísla si do svého profilu přiřazujte, protože po zkušebním období se systém překlopí do mikroplateb, které již nyní fungují u mladších (i letošních) čísel časopisu Zeměměřič.

Časopis Zeměměřič si tedy od 3.7.2012 můžete přes portál Publero objednávat v digitální podobě. Stačí zde složit minimální zálohu na mikroplatby, která vám umožní zřídit si své konto a přiřazovat si jednotlivé tituly do své knihovny. U mladších a současných titulů jsou některé stránky placeny, u starších 10ti let jsou zatím zdarma (pak cca za 10 Kč). Pokud si nebudete chtít číst určité stránky, nemusíte ze svého konta utratit za Zeměměřiče ani korunu a archiv všech čísel časopisu Zeměměřič vám bude navždy přístupný. Je potřeba si ale zřídit účet na Publeru již nyní a archivní čísla si přiřadit do své knihovny, pokud jsou ještě zdarma - ve zkušebním provozu a v doznívající oslavě svátku zeměměřičů...


klikni 2x na stránku časopisu


klikni 2x na stránku časopisu
Digitální archiv a předpatné
Předplať si kliknutím na obrázek.redakce

vyvěšeno: 03.07.2012
ID článku: 4167
další informace:cs.publero.com/title/zememeric
www.publero.com


Z časopisu Zeměměřič č. 12-07a08
[Server]
Různé
Přečtěte si Zajímavosti
[Pošta]