[Home Page]

Zeměměřický betlém právě vyšel

Po 25 tisíci letech konečně vyšel náš oborový betlém. Všichni předplatitelé časopisu jej budou mít vložen v posledním letošním čísle Zeměměřiče (č. 11+12/2012). Ostatní si jej mohou vytisknout z PDF.

K prohlédnutí i ke stažení je na www.publero.cz - zde zadejte časopis Zeměměřič a kromě 19leté kompletní historie časopisu (kterou si zde můžete do 15. prosince za levný peníz objednat) se zobrazí také Zeměměřický betlém. Je třeba si ho oboustranně vytisknout, protože každá barevná strana má na zadní straně popisku, koho postava zobrazuje.

Příští rok chceme v oborovém betlému pokračovat tiskem dalších figur, takže se klidně přihlašte již nyní, ať je čas na malování. Podmínky účasti naleznete na http://www.zememeric.cz/clanek.php?zaznam=4208

Každý účastník dostane originál kresby své postavy na památku. Kopie a PDF kresby a každého ročníku zeměměřického betlému budou uloženy v Ústředním archivu zeměměřictví a katastru v Praze.


Mnoho zdaru v závěru letošního roku a krásné prožití adventního času přeje všem kolegům a čtenářům redakce časopisu Zeměměřič

redakce

vyvěšeno: 28.11.2012
ID článku: 4225
další informace:www.publero.com
www.zememeric.cz/clanek.php?zaznam=4208
www.zememeric.cz/betlem


Z časopisu Zeměměřič č. 12-11a12
[Server]
Různé
Historie Zajímavosti
[Pošta]