[Home Page]

Šéfredaktor časopisu Zeměměřiče drží hladovku

"Jako protest proti tomu, že v krajské vládnoucí koalici figurují komunisté, vyhlašujeme krátkou protestní hladovku. Nesouhlasíme především s obsazením resortu školství a kultury stranou, která se nikdy nedistancovala od činů a ideologie minulého režimu," napsal v prohlášení student Michal Šimek.

Petici proti obsazení resortu školství a kultury Jihočeského kraje KSČM podepsalo přes 10 tisíc lidí. Nesouhlas s obsazováním postů na radnicích komunisty zaznívá i z Karlovarského kraje a Zlínska. Apeluje se na sociální demokracii, vítěze krajských voleb, aby koalici uzavírala s demokratickými stranami a ne s komunisty.

V pátek 14. prosince 2012 se k hladovce připojil také šéfredaktor časopisu Zeměměřič Radek Petr, aby veřejně prezentoval potřebu nezalézat do své ulity a nezajímat se, co se děje kolem. V pátek odpoledne se zúčastní oslavy (s rautem) 20 let soukromé geodetické firmy a večer vánočního setkání turistického kroužku Geodetického a kartografického podniku a na těchto akcích bude svým postojem také vyjadřovat podporu studentům.

redakce

vyvěšeno: 14.12.2012
ID článku: 4231
další informace: www.petice24.com/petice_proti_obsazeni_resortu_kolstvi_jihoeskeho_kraje_ksm


Z časopisu Zeměměřič č. 12-11a12
[Server]
Různé
Školství Z domova
[Pošta]