[Home Page]

Kniha 25 tisíc let zeměměřictví soutěží o cenu Zeměměřické komory - podpoříte nás?

Vážení kolegové, čtenáři knihy o historii našeho oboru,

nejdříve bych vám rád poděkoval za zakoupení knihy. Věřím, že vás nezklamala a ocenili jste jak zajímavý obsah z pera doc. Hánka, tak i knižní zpracování, které snad důstojně doprovází bohatou a dlouhou historii zeměměřictví.

Knihu jsme přihlásili do soutěže Technické dílo roku, kterou vyhlašuje Komora geodetů a kartografů http://www.kgk.cz/_anketa_/TDR/hodnoceni.php?rok=2012 a obracím se na vás s žádostí o pozornost této soutěži. A pokud vám bude připadat, že máme šanci v konkurenci získat váš hlas, předem díky za něj.

Odborná komise nejspíše bude vybírat ryze geodetická díla, takže kniha se může asi dobře umístit pouze v hlasování geodetické veřejnosti.

Prosím ale - nežádám o hlas vyloženě pro naši knihu. Sám podobné emaily od známých, abych podpořil přímo a jen třeba jejich dítě v široké konkurenci, DRSNĚ HNED MAŽU, protože nemám čas probírat stovky ostatních soutěžících a hledat toho nejlepšího. A jen ze známosti hlasovat nechci, abych nepoškodil ty opravdu nejlepší, kteří ale nemají tak aktivní známé. :-)

Pokud ze 6 přihlášených prací nám svůj hlas dáte a my se dobře umístíme, využijeme to marketingově pro doprodání knihy a dá nám to chuť pokračovat v dalších projektech.

Díky za vaši pozornost soutěži. Jsou tam opravdu zajímavé příspěvky.

Váš

Radek Petr, vydavatel časopisu Zeměměřič

vyvěšeno: 11.05.2013
ID článku: 4290
další informace: www.kgk.cz/_anketa_/TDR/hodnoceni.php?rok=2012


Z časopisu Zeměměřič č. 13-05a06
[Server]
Různé
Historie Přečtěte si
Zajímavosti Z domova
[Pošta]