[Home Page]

Google kalendář oborových akcí

Naimportujte si zdarma k sobě všechny akce, které v redakci evidujeme. Stačí kliknout na "google ikonu" v rohu kalendáře.

Už od počátku Webu Zeměměřiče jsme se snažili poskytovat zdarma všem pořadatelům akcí servis se zveřejňováním jejich akcí na jednom místě - v jedné databázi a třeba zpětně jim vypisovat pouze jejich akce na jejich web. Naše úvaha byla taková, aby se případná organizační změna okamžitě promítla na všechna místa, kde se akce zobrazuje, a přitom se změna udělala pouze 1x - v jedné centrální databázi.

Nevydařilo se to. Každý chce mít své akce u sebe, emailem rozesílá na ně pozvánky a když udělá změnu třeba termínu, změní to jen u sebe, někdy ještě rozešle změnu a doufá, že si to všichni opraví. Mnohokrát se nám stalo, že jsme v časopise otiskli akci s nezměněným termínem, ale organizátoři se nepoučili. Pro potřeby naší redakce a dalších geodetů vedeme také google kalendář akcí, které se zobrazují na Webu Zeměměřiče a v papírovém časopise - www.zememeric.cz/diar
Naimportujte si ho i vy a budete ho mít na PC i v chytrém mobilu, pokud využíváte google a android. Pokud ne, naleznete kalendář alespoň na homepage Webu Zeměměřiče.

Pokud myslíte, že má tento sdílený kalendář smysl i pro vás, budeme rádi, pokud výrobu tohoto kalendáře podpoříte pomocí SMS jednou ročně.
 
Dobrovolná platba přes SMS
Děkujeme za podporu.

redakce Zeměměřiče

vyvěšeno: 27.08.2014
ID článku: 4565
další informace: www.zememeric.cz/diar


Z časopisu Zeměměřič č. 14-09a10
[Server]
Různé
Internet Zajímavosti
[Pošta]