[Home Page]

Pozemšťané, zajistěte si digitálního Zeměměřiče ještě před jeho zásadním zdražením

Kompletních 21 ročníků časopisu Zeměměřič naleznete v digitální trafice Publero.com. Vřele doporučujeme všem zájemcům, zajistěte si archivní i další čísla Zeměměřiče obratem, neboť v nejbližší době dojde ke změně smluvních podmínek mezi vydavatelem časopisu a digitální trafikou Publero.com.

Vše je způsobeno skutečností, že se nedávno stala většinovým vlastníkem společnosti Publero, s.r.o., společnost Alza.cz. Nyní jsou vydavatelům rozesílány dodatky ke smlouvám, kde se doplňuje prodej třetích stran - tedy prodej obsahu Publero na e-shopu Alza. Tímto krokem se bude obsah Publero prodávat v sekci Alza Media společně s elektronickými knihami, hudbou nebo filmy. Tedy i časopisu Zeměměřič se otvírají nové možnosti oslovit prostřednictvím největšího e-shopu v České republice a jedničky na trhu 2 miliony jejích českých zákazníků a půl milionu klientů na Slovensku. Samozřejmě s tím souvisí i změny cenové politiky, kterou nebude moci redakce Zeměměřiče nijak ovlivňovat.

Co si dnes koupíte dnes za současné ceny, budete mít ve svém profilu v digitální trafice, ať se děje, co se děje, už navždy. I kdyby se nad námi voda zavřela...

redakce

vyvěšeno: 19.09.2014
ID článku: 4588
další informace: cs.publero.com/archive/zememeric


Z časopisu Zeměměřič č. 14-09a10
[Server]
Různé
Historie Přečtěte si
Zajímavosti
[Pošta]