[Home Page]

Podpořte G++ 2015

Obracím se na vás s prosbou o spolupráci při pořádání tradiční kulturně-vědní akce geodetů a kartografů nejen z ČVUT s názvem G++ 2015.

Jako každý rok studenti magisterského studia oboru Geodézie a kartografie na stavební fakultě ČVUT Praha připravují prestižní společenskou událost, s cílem pokřtít studenty prvního ročníku a zapojit je tím do dění v oboru geodézie a kartografie . Důležitou součástí této události je i setkání a předání si zkušeností mezi studenty a profesory a rovněž se zástupci firem. Připravujeme bohatý program, který podpoří atmosféru a učiní večer co nejvíce příjemným.

O akci píšeme na http://www.gplusplus.cz Je pravděpodobné, že G++ 2015 už pro vás nebude novinkou, jelikož se jedná o dlouholetou tradici již od roku 1991.

Byli bychom poctěni vaší podporou akce G++ 2015 v jakékoliv formě. Ať už darem finančním nebo materiálním, který využijeme do tomboly či na hladký průběh akce.

Za případný sponzoring vám na oplátku můžeme nabídnout reklamu na našem webu: www.gplusplus.cz a facebookových stránkách události G++ 2015. Dále je možné na akci umístit váš reklamní banner a samozřejmostí je uvedení jména vaší společnosti v průběhu večera a slavnostního poděkování. Po dohodě je možné umístit vaše logo na plakáty, letáky nebo přímo na vstupenky.

V každém případě vás na akci rádi uvidíme.

Jste vítáni ve středu 4. 3. 2015 od 19 hodin v P.M. clubu (Trojická 10, Praha 2).

Za pořadatelský tým G++ vám vřele děkuje:
Jan Habal
Email: jan.habal@fsv.cvut.cz
GSM: +420 776881938

redakce

vyvěšeno: 05.01.2015
ID článku: 4655


Z časopisu Zeměměřič č. 15-01a02
[Server] ŠkolstvíZ domova [Pošta]