[Home Page]

Konference UAVA

Rád bych Vás tímto pozval na 1. Konferenci Aliance pro bezpilotní letecký průmysl, která se koná 21.5.2015 (9:15-16:15) na Vysoké škole ekonomické v Praze.

Konference UAVA - Aliance pro bezpilotní letecký průmysl trendy, představí nejnovější ve využití dronů, vývoj související, prostředky zvyšující provozní, legislativy bezpečnost šance pro technologické a řadu dalších souvisejících témat.

Tato stěžejní témata jsou rozdělena do tří panelových diskusí a čtyř přednášek, kterých se ujali přední čeští odborníci, reprezentanti Řízení letového provozu, Úřadu pro civilní letectví, Ministerstva obrany, Ministerstva průmyslu a obchodu či Úřadu pro ochranu osobních údajů. Na pódiu se vystřídají s experty na vývoj a praktický provoz dronů z veřejných výzkumných ústavů i soukromého sektoru.

Konference poskytne vhled do problematiky zejména těm, kdo drony již využívají nebo plánují jejich pořízení, a to v oblastech bezpečnosti, logistiky, energetiky, zemědělství, geodézie i obchodu, samozřejmě také na poli vědy.

Detailní program naleznete na , kde je také registrační formulář www.uava.cz/konference

Jakub Karas, vedoucí sekce pro Osvětu v Alianci pro bezpilotní letecký průmysl

vyvěšeno: 05.05.2015
poslední aktualizace: 06.05.2015
ID článku: 4705
další informace: www.uava.cz/konference

Tento příspěvek zde zveřejnil přispěvovatel Aliance pro bezpilotní letecký průmysl a nemusí vyjadřovat názory a stanoviska redakce


Z časopisu Zeměměřič č. 15-05a06
[Server]
Geodézie
DPZ Z domova
[Pošta]