[Home Page]

Seminář pro uživatele Bentley Map - navštivte Connection Event Prague (10. a 11. června 2015)

Navštivte Connection Event Prague

10. a 11. června 2015 v Praze,

v hotelu Diplomat.

Účast je zdarma.


Seminář pro uživatele Bentley Map bude obsahovat tyto přednášky:


Využívání údajů z reálného modelování v technicko-inženýrských pracovních postupech

čtvrtek 11. června 2015, 14:00 - 14:45 hod


Při tom, jak rostou požadavky na projektanty ohledně rozšiřování infrastruktury, musí management činit rychlá, avšak kompetentní rozhodnutí z hlediska dlouhodobého dopadu a návratnosti investic. Použití dat point-cloud, vizualizačních nástrojů a reálného modelování napomáhá k vytváření inteligentních projektů, které budou využívat data založená na kontextu skutečného okolního prostředí, což umožní činit rozhodnutí s plnou důvěrou.

Tento seminář Vám pomůže v následujícím:


Využívání geoprostorových informací v rámci celého podniku

čtvrtek 11. června 2015, 14:45 - 15:30 hod


Udržování spolehlivých geoprostorových dat s přesnou lokalizací je klíčové pro všechny, kdo se účastní pracovních postupůa rozhodovacích procesů. Široké portfolio společnosti Bentley v oblasti geoprostorových nástrojů umožňuje uživatelům vytvářet, aktualizovat, publikovat, analyzovat a sdílet 2D/3D mapy mezi různými disciplínami za účelem lepšího řízení infrastruktury.

Nástroj Bentley Map nabízí možnost spolupráce mezi geoprostorovými a inženýrskými standardy, čímž lépe podporuje projektové týmy zahrnující více různých disciplín. Mezera mezi CAD a GIS je navždy minulostí!

Podívejte se, jak mohou uživatelé systémů CAD i GIS těžit z širokého portfolia aplikací společnosti Bentley.


Jak zajistit zdroj pravdivých dat v terénu

čtvrtek 11. června 2015, 15:45 - 16:30 hod


Sjednocení postupů práce v terénu s postupy kancelářských úloh omezuje možnost chyb a zlepšuje výsledky projektů a servisních zásahů. Nejedná se však o připojení z terénu k Vašemu stolnímu počítači, ale o propojení mezi podnikem a mobilními pracovníky, o rychlou aktualizaci rozsáhlých datových souborů.

Zajištění přístupu z terénu k důležitým informacím a možnost odesílat přesné aktuální údaje zpět do kanceláře zlepšuje efektivitu Vašeho projektu a přesnost vašich dat CAD, GIS i provozních údajů.Uplatnění v praxi - případová studie

čtvrtek 11. června 2015, 16:30 - 17:15 hod


Zjistěte, jak profesionálové v oboru budování infrastruktury šetří čas, snižují rizika, zlepšují produktivitu a činí lepší rozhodnutí na základě využívání geoprostorových technologií Bentley. Navštivte tento seminář a poslechněte si o případu inovativního využití geoprostorových nástrojů


Otázky a odpovědi k Bentley Map

čtvrtek 11. června 2015, 17:30 - 18:00 hod

 

Na akci vás zvou střibrní mediální partneři
- časopis Zeměměřič,
Web Zeměměřiče
a geoinformační křižovatka GEOinformace.cz

redakce

vyvěšeno: 13.05.2015
ID článku: 4708
další informace: http://connection.bentley.com/prague/#contact


Z časopisu Zeměměřič č. 15-05a06
[Server] SoftwareZ domova [Pošta]