[Home Page]

Společnost Bentley vyhlašuje projekty, které postupují do finále soutěže Be Inspired 2015

Společnost Bentley vyhlašuje projekty, které postupují do finále soutěže Be Inspired 2015

 

Vítězové budou vyhlášeni na konferenci Year in Infrastructure 2015

(Rok v infrastruktuře 2015),

která se uskuteční ve dnech 3.-5. listopadu v Londýně

 

EXTON, Pa., USA – Bentley Systems, Incorporated, přední společnost zaměřená na poskytování komplexních softwarových řešení pro udržitelnou infrastrukturu, vyhlásila projekty, které postupují do finále soutěže Be Inspired. Ceny jsou udělovány za výjimečnou práci uživatelů služeb společnosti Bentley, kteří realizují pokrok v oblastech projektování, výstavby a provozu infrastruktury po celém světě. Deset nezávislých porot složených z uznávaných odborníků v oboru vybralo 54 finalistů z více než 360 nominací předložených organizacemi z 55 zemí.

 

Finalisté představí své inovační projekty před kolegy, porotci a více než stovkou zástupců médií na konferenci Year in Infrastructure 2015 (Rok v infrastruktuře 2015), která se bude konat ve dnech 3.-5- listopadu v Londýně ve Velké Británii. Na tomto světovém setkání vůdčích osobností z oblastí projektování, výstavby a provozování infrastruktury proběhnou:

 

Konference Year in Infrastructure 2015 (Rok v infrastruktuře 2015) představuje pro manažery architektonických a inženýrských firem, stavebních společností, organizací provozovaných vlastníky a vládních organizací odpovědných za design, výstavbu nebo provoz infrastruktury ideální příležitost k tomu, aby se podělili o osvědčené postupy a setkali se s odborníky v oblasti infrastruktury z celého světa. K účasti zveme také všechny, kteří zaslali nominaci do soutěže Be Inspired.

 

Výkonný ředitel společnosti Bentley Systems Malcolm Walter uvedl: „Konference Year in Infrastructure (Rok v infrastruktuře) je jednou z mých oblíbených událostí pořádaných společností Bentley. V několika profesně zaměřených dnech proběhnou inspirující prezentace nejvýznačnějších úspěchů roku doplněné hodnotnými poznatky o inovacích v technologii a osvědčených postupech, které pomáhají zlepšovat dodávání projektů a výkon aktiv. Účastníci budou mít zároveň bezpočet příležitostí k navazování kontaktů s ostatními předními představiteli z oblasti infrastruktury, kteří utvářejí budoucnost. Bonusem letošní konference bude opět pozadí Londýna – města známého svým pozoruhodným panoramatem staveb, z nichž mnohé byly navrženy a postaveny předními architektonickými, inženýrskými a stavebními organizacemi za pomoci softwaru Bentley. Těším se na to, že budu moci uvítat mnoho vrcholných představitelů organizací působících v oblasti infrastruktury po celém světě, kteří se v listopadu sejdou v hotelu Hilton London Metropole na této poutavé akci.“

 

Finalisty soutěže Be Inspired pro rok 2015 jsou:

 

Inovace v oblasti řízení výkonu aktiv (Innovation in Asset Performance Management)

Inovace v oblasti mostů (Innovation in Bridges)

Inovace v oblasti budov (Innovation in Building)

Inovace v oblasti výstavby (Innovation in Construction)

Inovace v oblasti státní správy (Innovation in Government)

Inovace v oblasti územního rozvoje (Innovation in Land Development)

Inovace v oblasti rozsáhlých projektů (Innovation in Megaprojects)

 Inovace v oblasti těžby (Innovation in Mining)

Inovace v oblasti námořního stavitelství (Innovation in Offshore)

Inovace v oblasti výroby energie (Innovation in Power Generation)

Inovace v oblasti procesní výroby (Innovation in Process Manufacturing)

Inovace v oblasti realizace projektů (Innovation in Project Delivery)

Inovace v oblasti železnice a přepravy (Innovation in Rail and Transit)

Inovace v oblasti pozemních komunikací (Innovation in Roads)

Inovace v oblasti konstrukcí (Innovation in Structures)

Inovace v oblasti veřejných a komunikačních sítí (Innovation in Utilities and Communications)

Inovace v oblasti analýzy vodovodních sítí (Innovation in Water Network Analysis)

Inovace v oblasti úpraven vody (Innovation in Water Treatment Plants)

 

O programu soutěže Be Inspired a o konferenci Year in Infrastructure 2015 (Rok v infrastruktuře 2015)

 

Od roku 2004 předvádí soutěž Be Inspired (Nechte se inspirovat) znamenitost a inovace v oblasti designu, výstavby a provozu infrastrukturních projektů z celého světa. Soutěž Be Inspired je unikátní – je to jediná soutěž tohoto druhu, která je celosvětová, co do rozsahu, a komplexní, co do zahrnutých kategorií, které pokrývají všechny typy infrastrukturních projektů. V rámci programu soutěže, která je otevřena všem uživatelům softwaru společnosti Bentley, vyberou nezávislé poroty složené z odborníků v odvětví finalisty v každé kategorii. Další informace najdete na stránkách www.bentley.com/BeInspired.

 

Konference společnosti Bentley Year in Infrastructure 2015 (Rok v infrastruktuře 2015) je celosvětové setkání předních manažerů v oblasti navrhování, výstavby a provozu infrastruktury. Součástí konference bude série prezentací a interaktivních workshopů zaměřených na zkoumání předělu mezi technologickými a obchodními hnacími mechanismy a způsobu, jak formují budoucnost realizace infrastrukturních projektů a výkonu staveb.

 

Konference společnosti Bentley Year in Infrastructure 2015 (Rok v infrastruktuře 2015) bude zahrnovat:

 

Sponzoři konference Year in Infrastructure 2015 (Rok v infrastruktuře 2015)

Chcete-li podrobnější informace a kompletní seznam sponzorů včetně stříbrné úrovně, klepněte sem.

 

Media Day (Tisková konference)

 

2. listopadu se v hotelu Hilton London Metropole sejde více než 100 novinářů z předních médií z celého světa na každoroční tiskové konferenci společnosti Bentley nazvané Media Day. Novináři se zúčastní také konference Year in Infrastructure 2015 (Rok v infrastruktuře 2015).

 

Chcete-li získat další informace o konferenci Year in Infrastructure 2015 (Rok v infrastruktuře 2015) nebo se zaregistrovat, klepněte sem. Sledujte @bentleysystems a #YII2015 na Twitteru. Like pro Bentley na Facebooku: http://facebook.com/bentleysystems

redakce

vyvěšeno: 30.10.2015
poslední aktualizace: 29.10.2015
ID článku: 4786


Z časopisu Zeměměřič č. 15-09a10
[Server]
GIS
Software Ze zahraničí
[Pošta]