[Home Page]

Státní služba: Úřednická zkouška - vyzkoušejte si test zdarma

Rád bych všem čtenářům popřál krásný Advent a klidné Vánoce. Pro zaměstnance ČÚZK k přání přidáváme i dárek.

S provozovatelem portálu Rozvojovna.cz naše redakce Zeměměřiče připravila pro zaměstnance resortu ČÚZK možnost zkušebních testů na úřednické zkoušky ZDARMA. Tento vánoční dárek jsme připravovali od léta, kdy vyšel článek o úřednických zkouškách v Zeměměřiči.
Pokud v něm naleznete chyby, prosím, kontaktujte provozovatele. Není to komerční projekt, takže žádám o shovívavost.

Po snadné registraci obdrží každý 1000 kreditů a testováním úřednických zkoušek se odečte pouze 160 kreditů, takže si zájemci mohou zkusit i jiné testy až do vyčerpání kreditu. Doporučuji registraci ještě do Vánoc, aby se načetly kredity v tomto vysokém počtu. V dalším obdobím vstupní kredit zdarma už nemusí být takto vysoký. Zájmem naší redakce a vlastně celé společnosti je mít perfektní úředníky, tak jsme se alespoň touto troškou snažili k tomu přispět.

Kurz obsahuje 24 cvičení ve formě testů, které vás spolehlivě připraví na Úřednickou zkoušku. Cvičení jsou doplněna o odkazy na příslušné zákony i jednotlivé paragrafy, kde můžete najít další informace.

Je možné si procvičit otázky pro zkoušku a vyhledat si a projít zdroje k jednotlivým okruhům.

Nejedná se o typický interaktivní kurz, spíše o cvičení formou dílčích testů, které zaručí, že student zvládne obecný test k úřednické zkoušce.
Předpokládané znalosti: žádné

Já si zkusil test udělat bez přípravy a neprošel bych. Zkuste to také. Nic to nestojí. V jiných systémech za to ale budete platit. :-) Vstup do kurzu na Rozvojovna.cz - viz aktivní proklik níže. Od 14. září 2016 jsou dostupné nové testy k otázkám platným od 1. září 2016 na http://www.rozvojovna.cz/urednicka-zkouska/

Radek Petr

vyvěšeno: 10.12.2015
poslední aktualizace: 14.09.2016
ID článku: 4798
další informace:www.rozvojovna.cz/?p=profil-kurzu&cid=43
http://www.rozvojovna.cz/urednicka-zkouska/


Z časopisu Zeměměřič č. 15-11a12
[Server]
Resort ČÚZK
Různé Zajímavosti
[Pošta]