[Home Page]

G++ 2016

Dobrý den,

obracím se na Vás s prosbou o spolupráci při pořádání tradiční společensko-kulturní akce geodetů, geomatiků a kartografů nejen z ČVUT s názvem „G++ 2016“.

Jako každý rok mají studenti 1. ročníku magisterského studia programu Geodézie a kartografie na Stavební fakultě ČVUT Praha za úkol připravit prestižní společenskou událost, s cílem pokřtít studenty prvního ročníku a zapojit je tím do dění v oboru geodézie a kartografie na ČVUT při Fakultě stavební. Důležitou součástí této události je i setkání a předání si zkušeností mezi studenty a profesory s předními zástupci firem, které mají v tomto oboru své čestné místo. Připravujeme bohatý program, který podpoří atmosféru a učiní večer co nejvíce příjemným.

V příloze Vám zasílám informace o akci. Je velmi pravděpodobné, že G++ 2016 už pro Vás nebude novinkou, jelikož se jedná o dlouholetou tradici již od roku 1991.

Byli bychom poctěni Vaší podporou akce G++ 2016 v jakékoliv formě. Ať už darem finančním nebo materiálním, který využijeme do tomboly či na hladký průběh akce.

Za případný sponzoring Vám na oplátku můžeme nabídnout reklamu na našem webu: www.gplusplus.cz a facebookových stránkách události G++ 2016. Dále je možné na akci umístit Váš reklamní banner a samozřejmostí je uvedení jména Vaší společnosti v průběhu večera a slavnostní poděkování. Možnosti prezentace Vaší společnosti jsou tedy vskutku široké. V každém případě Vás na akci rádi uvidíme.

Jste vítáni v úterý 8. 3. 2015 od 19 hodin v Radlická – kulturní sportovna (Za ženskými domovy 125/5, Praha - Smíchov).

Za pořadatelský tým G++ 2016

Milan Kuta, milan.kuta(zav)fsv.cvut.cz, +420 607 255 388

vyvěšeno: 29.01.2016
ID článku: 4813
další informace: www.gplusplus.cz


Z časopisu Zeměměřič č. 16-01a02
[Server] ŠkolstvíZ domova [Pošta]