[Home Page]

BIM konference Autodesku

V dubnu 2017 se v Praze uskutečnila odborná akce pořádaná společnostmi Autodesk a CAD Studio – Autodesk BIM Konference – s podtitulem „pro ty, kdo navrhují, staví a investují“.
Setkání se zúčastnilo na 200 českých a slovenských architektů, projektantů, inženýrů, dodavatelů staveb a investorů, kteří se zajímají o oblast BIM – informační modely budov. V bohatém programu konference složeném z přednášek a odborných workshopů se mohli inspirovat od představitelů firem, které již u nás BIM využívají v praxi, stejně tak u odborníků, kteří mají zkušenosti s praktickým nasazením BIM postupů v českých a slovenských firmách. Workshopy pokrývaly nejrůznější oblasti BIM procesů od implementace, koordinace TZB, tvorby nabídek a terénních úprav přes vizuální programování a prezentace ve virtuální realitě až po rozpočtování, přípravu staveb nebo novinku – Autodesk Revit 2018.

Konference byla pořádána společnostmi Autodesk a CAD Studio za podpory partnerů - Gefos, 3Dwiser, CzBIM, Archiweb.cz, TZB-Info.cz, eArch.cz, BIMfo.cz, AutodeskClub.cz

redakce

vyvěšeno: 15.05.2017
ID článku: 4972
další informace: www.cadstudio.cz/press/projektanti-a-stavitele-se-sesli-na-autodesk-bim-konferenci-rel99


Z časopisu Zeměměřič č. 17-05a06
[Server] Z domova [Pošta]