[Home Page]

Pražská kancelář Autodesku personálně posiluje

Praha, Česká republika, 23. září 2003 — Autodesk, vedoucí světový dodavatel softwaru pro navrhování a tvorbu digitálního obsahu, ohlašuje rozšíření působnosti své pražské kanceláře a s tím související personální posílení. Pražská kancelář společnosti Autodesk dosahuje dlouhodobě vynikajících výsledků a byla proto pověřena řízením a dalším rozvojem aktivit společnosti v tzv. distribuční oblasti, do které patří (dle abecedy) Albánie, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Chorvatsko, Malta, Makedonie, Moldávie, Rumunsko, Slovinsko, Srbsko a Černá Hora. Pod pravomoc pobočky samozřejmě spadá i domácí, český trh a tradičně také Slovensko. Rozšíření působnosti pražské kanceláře je doprovozeno odpovídající úpravou odpovědnosti zaměstnanců a personálním posílením pobočky:

Ředitelem pražské pobočky byl jmenován dosavadní obchodní ředitel David PALAS. Odpovědným manažerem pro Českou republiku se stává Marek ČIERNY, který doposud odpovídal za prodeje ve Slovenské republice. Aktivity Autodesku na Slovensku bude nově řídit Pavol BELEŠ a konečně výše zmíněná distribuční území zaštítí Jan FERJENČÍK.

David PALAS, Country Sales Manager for Czech and Slovak Republic and Distribution Area, se narodil v roce 1967 v Olomouci. Vystudoval pozemní stavitelství na VUT v Brně, působil v oblasti prodeje IT CAD řešení a posledních 5 let byl obchodním ředitelem Autodesku pro Českou republiku a Slovensko. Je ženatý, má dvě dcery. Záliby: Lyžování, vysokohorská turistika, horské kolo, jazz&blues.

Marek ČIERNY, Channel Sales Manager for Czech Republic, se narodil v roce 1964 v Českém Brodě. Vystudoval Vysokou školu textilní a strojní v Liberci, poté nastoupil do Výzkumného ústavu obráběcích strojů a obrábění. Pro Autodesk pracuje už 10 let. Je ženatý, má jedno dítě. Záliby: Hudba, cestování, technika, vaření. Pavol BELEŠ, Channel Sales Manager for Slovak Republic, se narodil v roce 1960 v Bratislavě. Vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Bratislavě, pracoval na manažerských pozicích ve společnostech Datasystém, Columbex a Xerox. Je ženatý, má dvě děti. Jeho největším koníčkem je rybolov a s tím spojené cestování za rybami.

Jan FERJENČÍK, Channel Sales Manager for Distribution Area, se narodil v roce 1958 v Pardubicích. V tzv. distribuční oblasti (viz výše) bude mít na starosti upevňování pozice Autodesku jako vedoucího dodavatele CAD/PLM technologií, komunikaci s klíčovými uživateli, organizaci a řízení prodejních kanálů. Absolvoval obor Ekonomicko-matematické výpočty na VŠE v Praze, působil na obchodních a manažerských pozicích mj. ve společnostech AXIOM Praha a MechSoft/CAdis. Ženatý, 3 synové. Záliby: Sbírání příjemných zážitků doma i na cestách, dobré knihy, poslech rockové i vážné hudby, jízda na kole rekreačním tempem, dobrá (nejlépe irská) whisky, petanque.

Dosavadní ředitel českého zastoupení společnosti Autodesk, Josef ŠVENDA, dokázal během svého působení zdvojnásobit obrat pobočky a vybudovat stabilní prodejní kanál. Po několika letech v roli ředitele Autodesku se rozhodl přijmout nové pracovní výzvy ve společnosti Oracle.

Zdroj tisková zpráva AUTODESK.

Boris KEKA, borisk@virklis.cz

vyvěšeno: 01.10.2003
ID článku: 913
další informace: www.autodesk.cz


Z časopisu Zeměměřič č. 03-10
[Server] GIS [Pošta]