[pošta]             DIGITÁLNÍ NIVELAČNÍ PŘÍSTROJ FIRMY SOKKIA
POWERLEVEL SDL30


    Jsme potěšeni, že Vám můžeme představit plně digitální nivelační přístroj SOKKIA SDL30. Jedná se o uživatelsky příjemný, rychlý přístroj s velice atraktivním designem a jednoduchou obsluhou. SDL30 umožňuje měření výšek a vzdáleností s neočekávanou jednoduchostí a rychlostí.
   Obsluha je velmi jednoduchá: zacílíte na nivelační lať, zaostříte a zmáčknete tlačítko. Během doby kratší než 3 vteřiny SDL30 změří výšku a vzdálenost s velmi dobrou přesností. SDL30 poskytuje standardní přesnost 1,0 mm (střední km chyba) a to s použitím lehké teleskopické nivelační latě ze skelného vlákna opatřenou čárkovým kódem. Velmi pevné fiberglassové laťě jsou k dispozici v délce 2,7 m, 4,0 m a 5,0 m a jsou ve srovnání s invarovými latěmi až třikrát levnější. Při měření stropů lať otočíte a stroj automaticky rozezná převrácenou lať. S přístrojem SDL30 můžete též vytyčovat nebo měřit výšku, výškový rozdíl a délku. K určení výšky lze měřit až na samý okraj latě, vestavěné kameře totiž stačí k určení výšky pouze polovina obrazu latě. Velký displej přístroje poskytuje rozlišení na 0,1mm. Pro záznam dat lze připojit polní zápisník SDR nebo PSION.
   SDL30 odpovídá normě IPX4 (IEC 529) z hlediska třídy vodotěsnosti. Je tedy odolný proti silnému dešti i dalším nepříznivým podmínkám (pracovní teplota od -20°C do +50°C).
   Firma Sokkia Co. Ltd. Japan udělala maximum pro vývoj přístroje, který je cenově dostupný a poskytuje vysokou kvalitu. SDL30 komunikuje v češtině stejně jako polní zápisník SDR. Vyzkoušejte si nový digitální nivelační přístroj i Vy! Rychle poznáte jeho výhody proti klasickým přístrojům.

Reklamni článek firmy

SOKKIA s.r.o.
Škroupovo nám. 1255/9
130 00 Praha 3
tel.: 02/627 37 15, fax: 02/627 38 95
email: sokkia@icom.cz


Z časopisu Zeměměřič č. 11+12/98         [Geodezie]     [Server]