Kluci, holky a Stodůlky

se jmenuje článek na > Bohouškovi- www.bohousek.cz, který mimo jiné píše, že jsem se stal mistrem světa ve vyndavání ježka z klece. Doplnil jsem to komentářem:
   No co vám mám povídat, už loni jsem hrál na memoriálu J. Tleskače zápornou postavu - Mažňáka, která různými podvůdky se snažila získat hlavolam a v něm ukrytý plán létajícího kola. Letos mi táta připravil i motorku, kterou mám s vítězem vyměnit za hlavolam. Samozřejmě jsem zkoušel i letos různé podvůdky, jako vpisovaní skvělého času 0,13 vteřiny za vyndání ježka na výsledkovou tabuli atd. To jsem dělal jako Mažňák.
Nedalo mi to a soutěžil jsem - tentokrát pod svoji přezdívkou a bez legrácek. Ježka jsem vyndal za 14 ! vteřin. Nějaká ukrutná náhoda mi přála, normálně mi ani 5 minut nestačí. Byl to druhý nejlepší čas, rekord drží Roy z Mělníka s 12 vteřinama.
   Tato náhoda se nemohla opakovat v 2. kole při vyndavání čínského ježka z oválu. Měl jsem tento čínský hlavolam na tomto memoriálu prvně v ruce. (Teda SOS tvrdí, že už jsem se to v 1. ročníku jako Mažňák pokoušel ukrást, ale já si to už nějak nepamatuji).
No a ona mi ta čínská růžice jakoby vypadla hned při prvním pootočení, tak jsem se snažil celou soutěž zastavit a opakovat, ale čas mi byl počítán. Sáhl jsem tedy po další růžici a asi do 10 vteřin ji také vytáhl. Tedy jsem byl nepochopitelně opět nejlepší.
   Jsem rád, že mi několik soupeřů potvrdilo regulérnost, neboť všechny mé soutěžní pokusy sledovali. Takovíto čas se mohl dosáhnout v prvním ročníku, kdy ježek byl dřevěný a když měl někdo štěstí na velkou klec, tak mu šel ježek snadno ven. Tentokrát se soutěžilo v kovovém provedení, které je mnohem težší. Za tak šílený čas se všem dalším soutěžícím v budoucnu předem omlouvám.

menhart, 14 + 2 vteřiny