GeoMax Zenith60

Firmy

Uživatelská konference Trimble

Letošní ročník dvoudenní konference uživatelů značky Trimble se letos koná 16. a 17. října 2019 – již tradičně v hotelu Ski v Novém Městě na Moravě.

Pořadatelé zvou nejen zákazníky, pracující s přístroji značky Trimble, ale zároveň také všechny zájemce, kteří by si technologie chtěli prohlédnout zblízka a přímo v terénu.

Personální inzerce na webu Zeměměřiče

Program konference je rozdělen do dvou dnů, během kterých jsou pro účastníky připravena odborná školení, praktické ukázky a přednášky. Jako doprovodný program je připraven čtvrtý ročník orientačního běhu Trimble Run pro zkušené běžce i ve variantě odpočinkové pro úplné začátečníky. Pro další relaxaci je připravený wellness, minigolf a tenisové kurty.  Den bude zakončen grilováním a večerní přednáškou zajímavého hosta.

Tématy přednášek budou software Trimble Access 2019, kontrolní jednotky Trimble Tablet T10, Trimble TSC7 a Trimble Tablet T7. V referátech se také dozvíte vše důležité o optických přístrojích, GNSS přístrojích a o komplexním zpracování dat pomocí softwaru Trimble Business Center.

Pořadatelé připravili pro účastníky nejžádanější školení z geodézie. Každý účastník se může zúčastnit dvou různých školení, přičemž na výběr je tří témat:

  1. Efektivní práce s totální stanicí Trimble
  2. Výkonné měření s GNSS
  3. Automatická kódová kresba, kreslení DXF a WMS služby

 

Další informace o programu a registrační formulář je na www.geotronics.cz/konference-uzivatelu-trimble